W najbliższy czwartek możecie spróbować kupić Xiaomi Mi Band 3 za 40 zł. Szykujcie się na walkę z botami

Celowo napisałem, że możecie spróbować, bo na promocji, która nadchodzi, skorzystają chyba przede wszystkim ci, którzy posługują się botami do robienia zakupów na stronach chińskich sklepów. Jak by jednak nie było, niecałe 40 zł za opaskę Xiaomi Mi Band 3 to świetna okazja.

Od czasu do czasu pojawiają się promocje, dzięki którym można taniej zaopatrzyć się w elektronikę naręczną. Sam kiedyś skorzystałem z takiej, kiedy szukałem Mi Banda 2 w dobrej cenie. Z pomocą przyszedł mi sklep Gearbest, gdzie i teraz będzie zorganizowana szybka wyprzedaż, zakrawająca jednak na żart.

Reklama

Otóż w najbliższy czwartek, za 9,99 dolara będzie można kupić opaskę fitness Xiaomi Mi Band 3. Daje to około 40 złotych za smartbanda, przy wliczeniu kosztów przesyłki.

Cena jest świetna, choć okazja obwarowana jest kilkoma warunkami. Promocja, zaplanowana na 21 marca, potrwa godzinę od godziny 11:00 lub do wyczerpania zapasów. Oczywiste jest, że zapasy skończą się znacznie szybciej – być może nawet po kilkunastu sekundach od rozpoczęcia wyprzedaży, o ile poprawna jest informacja o liczbie opasek przeznaczonych do szybkiej wyprzedaży, czyli marne 30 sztuk.

Śmiech na sali. Puste krzesła.

Najpewniej najszybciej zareagują boty, nastawione na szybkie sfinalizowanie transakcji. Jest więc niemal pewne, że zamiast za niecałe 10 dolarów, kupimy opaskę za cenę obowiązującą w tym tygodniu, czyli 29,99 dolara. W tej cenie dostępnych jest jeszcze 300 sztuk opasek.

Co prawda to i tak taniej niż podczas regularnej sprzedaży, ale wydanie ponad 100 złotych, kiedy można byłoby wypuścić z portfela mniej niż połowę tej kwoty, to marna okazja.

Z tego też powodu nie polecam brać udziału w tej promocji, chyba, że pod jednym z dwóch warunków:

  1. macie gen hazardzisty (tzn. potraficie przegrywać)
  2. umiecie postawić szybkiego bota na Gearbest

Dla pewnych siebie, szaleńców i programistów pozostawiam link do promocji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy opaska Mi Band 3 od Xiaomi sprawdza się w codziennym użytkowaniu, zajrzyjcie do naszej recenzji.

źródło: własne, Gearbest