W poniedziałek kupicie opaskę Xiaomi Mi Band 3 za 129 zł. Dodatkowy pasek gratis

Opaski Mi Band były dla wielu z nas pierwszym kontaktem z segmentem urządzeń wearables. Część z nas używała smartbanda Xiaomi pierwszej generacji, jeszcze więcej osób zdecydowało się na zakup Mi Band 2, a na początku przyszłego tygodnia będzie okazja do zaopatrzenia się w Mi Banda 3 razem z dodatkowym, gratisowym paskiem.

Mi Band 3 przydaje się, jeśli lubimy wiedzieć, ile kroków dziennie robimy lub często zastanawiamy się, jak bardzo rośnie nam tętno podczas ćwiczeń. Dla mnie poprzednia generacja smartopaski Xiaomi była przydatna także do odbierania powiadomień ze smartfona – dzięki temu telefon mógł być stale wyciszony i nie przeszkadzać w pracy czy podczas spotkań.

Reklama

Standardowa cena Mi Band 3 w polskiej dystrybucji to 149 złotych. W chińskich sklepach można nieco zaoszczędzić na cenie, choć zbliżająca się promocja poddaje w wątpliwość sens zamawiania go za granicą, skoro w kraju będzie dostępna za 129 złotych.

W najbliższy poniedziałek, 28 stycznia, sklep Mi-Home.pl będzie prowadził wyprzedaż błyskawiczną tej opaski, którą dostaniemy w powyższej cenie wraz z dodatkowym zamiennym paskiem. Kolor gratisowego paska będzie pomarańczowy. Na razie koszt takiego zestawu to 168,99 zł.

Wyprzedaż rozpocznie się 28 stycznia o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów.