Promocja: smartfon Xiaomi Mi 9 SE z opaską Mi Band 3 gratis

Smartfony Xiaomi, zwłaszcza te z cenami poniżej 1500 zł, są często poszukiwanymi i lubianymi urządzeniami. Podobnie jest z opaskami Mi Band, które głównie dzięki swojej korzystnej wycenie, widziane są na nadgarstkach wielu osób. Oto promocja, w której do Xiaomi Mi 9 SE dostaniemy gratis opaskę Mi Band 3.

Okazja pojawiła się w sklepie Mi-home.plgdzie dostępne są dwie wersje Xiaomi Mi 9 SE:

Reklama
  • z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (za 1499 zł)
  • z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (za 1599 zł)

To standardowe ceny jak na oficjalną dystrybucję, więc pod względem kosztów samych smartfonów nie zmieniło się nic. Jednak podczas zakupu, do naszego koszyka automatycznie dorzucona zostanie opaska Mi Band 3, która w tym momencie w sklepach kosztuje zwykle około 120 zł, ale można ją swobodnie znaleźć także w cenie niższej niż 100 zł.

Xiaomi Mi 9 SE

Czy to opłacalny deal? Dla tych, którzy i tak chcieli kupić Xiaomi Mi 9 SE, koniecznie w polskiej dystrybucji, a nie mają (i chcieliby mieć) Mi Banda 3, to całkiem dobra propozycja. W przeciwnym wypadku – raczej bym ją sobie odpuścił, zwłaszcza, że ceny średniopółkowów Xiaomi potrafią schodzić do znacznie bardziej życzliwych portfelowi poziomów.

Sam Mi 9 SE wygląda całkiem nieźle, a i działaniem nie powinien zawodzić swoich nabywców. Chyba jego najciekawszymi elementami są czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem 5,97 cala (sAMOLED) i potrójny aparat. Osobiście korci mnie do powrotu na Xiaomi – pamiętam, jak kapitalnie użytkowało mi się moją Mi-szóstkę.

Xiaomi Mi Band 3 po pół roku użytkowania

źródło: Mi-home.pl dzięki gsmmaniak