Promocja: Xiaomi Mi 8 w mocniejszej wersji – nie dość, że tanio, to jeszcze z wysyłką z Polski

Choć popularny ostatnimi czasy slogan #XiaomiLepsze stał się coraz mniej symboliczny, przede wszystkim ze względu na konkurencję, która nie śpi, to trzeba przyznać, że ten chiński producent nadal produkuje rewelacyjne smartfony w korzystnych cenach. Flagowymi urządzeniami tej firmy warto się zainteresować, zwłaszcza, kiedy trafi się jakaś promocja – na przykład Xiaomi Mi 8 w wariancie 8 + 128 GB za niecałe 1700 złotych z wysyłką z Polski.

Są takie promocje, obok których aż trudno przejść obojętnie. Xiaomi Mi 8 w oficjalnej polskiej dystrybucji jest dostępny już od jakiegoś czasu, a więc sprowadzanie smartfona z Chin nie jest konieczne. Co innego, jeśli chce się zaoszczędzić parę groszy. Xiaomi Mi 8 w wersji 8 + 128 GB w polskiej oficjalnej dystrybucji kosztuje 2499 złotych, choć znany wszystkim sklep oferuje go nawet za 2099 złotych. To wciąż wypada przy tym, co zaoferował GearBest – niecałe 1700 złotych to cena korzystna, jak mało kiedy.

Reklama

Chiński sklep GearBest postanowił zaproponować smartfona Xiaomi Mi 8 w mocniejszym wariancie za 459,89 dolara, co przekłada się na wspomniane wyżej 1700 złotych. Co jeszcze przemawia za tą ofertą? Przede wszystkim należy mieć na względzie, iż jest to globalna wersja urządzenia. Jeżeli ktoś ma chrapkę na wersję białą, to niestety musi obejść się ze smakiem – promocją objęty jest wyłącznie czarny wariant.

Jednak niewątpliwie ogromną zaletą tej promocji jest to, że wysyłka z magazynu Fast-08 oznacza, iż jest ona realizowana z Polski. To wyklucza naliczenie jakichkolwiek dopłat, ale sprawia również, że darmowa, rejestrowana wysyłka ze smartfonem dotrze do nas w ciągu maksymalnie siedmiu dni roboczych.

Jeżeli chodzi o warunki oferty, to ta podobno trwa jeszcze jedenaście dni, ale w chwili pisania tego wpisu pozostały już wyłącznie 43 egzemplarze. Ma ktoś chrapkę na Xiaomi Mi 8 8 + 128 GB za 1700 złotych? To nie ma na co czekać ;).

źródło: GearBest dzięki Antyweb