Kolejna promocja Microsoftu – Xbox Live Gold za 1 zł!

Miesięczny abonament na Xbox Live Gold do wykupienia za symboliczną złotówkę. To naprawdę dobre wieści dla wszystkich osób, które mają w planach zaznajomienie się z konsolą Microsoftu. Gigant z Redmond przecenił swoją usługę o niemalże 100%!

Xbox Live Gold umożliwia zabawę w trybie sieciowym na Xbox One oraz Xbox 360 i pozwala na skorzystanie z oferty Games with Gold (dzięki czemu każdego miesiąca możecie pobrać wybrane gry zupełnie za darmo). Ponadto, posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold mogą w przystępniejszej cenie zakupić konkretne tytuły, dodatki i inną zawartość – rabaty sięgają nawet 75%.

Oferta Games with Gold na listopad 2018 wygląda następująco:

  • Battlefield 1 na Xbox One – od 1 do 30 listopada
  • Race the Sun na Xbox One – od 16 listopada do 15 grudnia
  • Assassin’s Creed na Xbox One oraz Xbox 360 – od 1 do 15 listopada
  • Dante’s Inferno na Xbox One oraz Xbox 360 – od 16 do 30 listopada

W każdą z wyżej wymienionych gier możecie zagrać po wykupieniu usługi Xbox Live Gold. Promocja potrwa do 17 listopada, więc na ewentualną decyzję nie zostało zbyt wiele czasu.

Na koniec warto dodać, że nowi gracze mogą za dodatkową złotówkę wykupić na miesiąc Xbox Game Pass. Dotychczasowi subskrybenci, za 6 miesięcy usługi zapłacą jedyne 87 złotych. Oferta daje dostęp do długiej listy gier na konsole Xbox One i Xbox 360 oraz tytułów Xbox Play Anywhere na komputery osobiste z systemem Windows 10.

Poza tym, jeśli chcecie skorzystać z Xbox Game Pass, nie musicie posiadać abonamentu na Xbox Live Gold (wyjątek dotyczy trybu multiplayer). Ostatecznie, za cenę raptem dwóch złotych, można się naprawdę dobrze zabawić i przy okazji przetestować tryby sieciowe na konsoli Microsoftu.

Źródła: xbox.com