Jeden weekend, dwie promocje – m.in. sprzęt Huawei do 600 zł taniej

Akcja partnerska

Jeden weekend, dwie promocje. Pierwsza nosi miano Tygodnia z Huawei i obejmuje sprzęt tego producenta z obniżką do -600 zł. Druga nazywa się weekendem rabatów, a w niej bogaty wybór produktów już od złotówki.

Tydzień z Huawei w x-kom

Jeśli jesteś fanem lub fanką marki Huawei, koniecznie odwiedź sklep x-kom. Tam czeka promocja, dzięki której wybrane produkty Huawei kupisz z rabatem do -600 zł. Smartfony, tablety, smartwatche, słuchawki i etui czekają. Warto się spieszyć, bo oferta kończy się w niedzielę 21 lipca 2019.

Reklama

Oto wybrane propozycje:

Kod rabatowy: huawei należy aktywować w koszyku. Promocja trwa do 21 lipca 2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

Weekend rabatów, produkty od 1 zł

Jeśli coś można kupić za 1 zł, to czemu nie? Tym bardziej, jeśli jest to gra wideo. Do takiej promocji, która obowiązuje tylko w ten weekend, zaprasza sklep x-kom. Gama dostępnych produktów jest naprawdę szeroka i znajdziesz wśród nich m.in.: smartfony, laptopy, komponenty komputerowe, duży wybór gier na PC i konsole, a do tego monitory, słuchawki oraz sprzęt audio.

Kod rabatowy: weekend. Promocja obowiązuje od 19 do 21 lipca 2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem x-kom