fot. x-kom

Rabat na laptopa i zestawy gratisów w Tygodniu Laptopów

Akcja partnerska

Przydałby Ci się nowy laptop? A może szukasz modelu w promocji, który stanie się prezentem na pierwszą komunię? Odwiedź więc sklep x-kom, gdzie trwa promocja Tydzień laptopów. Przez 7 dni wybrane notebooki kupisz w obniżonych cenach, zyskując w prezencie paczkę praktycznych gadżetów.

Tydzień laptopów w x-kom

Teoretycznie akcja trwa przez tydzień, ale naszym zdaniem lepiej od razu przejść do strony promocji, bo pula produktów jest ograniczona. Jeśli więc nie chcesz, by ktoś sprzątnął Ci sztukę sprzed nosa, już teraz kliknij w link i sprawdź promocyjną ofertę sklepu x-kom.

Reklama

Znajdziesz tam lekkie i mobilne notebooki biznesowe, sprzęt multimedialny, jak również potężne laptopy dla graczy oraz grafików. Ponieważ zostały podzielone pod kątem wielkości, łatwiej Ci będzie odnaleźć ten idealny sprzęt o danej przekątnej.

A oto część propozycji, przygotowanych przez sklep:

Laptopy do 14” – oprócz rabatu sklep dodaje w prezencie torbę, mysz, zaślepkę na kamerę oraz antywirus.

Laptopy do 16” – oprócz rabatu sklep dodaje w prezencie torbę, mysz, zaślepkę na kamerę oraz antywirus.

Laptopy do 18” – oprócz rabatu sklep dodaje w prezencie torbę, mysz, zaślepkę na kamerę oraz antywirus.

Laptopy dla graczy – oprócz rabatu sklep dodaje w prezencie plecak gamingowy i słuchawki Razer Kraken

Uwaga – kody rabatowe: laptopy-14, laptopy-15, laptopy-17 i laptopy-gaming, należy aktywować w koszyku, w polu Posiadam kod rabatowy. Upewnijcie się tylko, że wpisujecie kod przypisany do danej kategorii laptopów. Oferta ważna do 19 maja 2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Monstrualny konkurs w al.to. Wygraj lodówkę Haier

Zazwyczaj dostawą dużego AGD zajmuje się firma kurierska lub własna ekipa sprzedawcy. Zazwyczaj. Tymczasem w konkursie sklepu al.to stajesz przed szansą wygrania lodówki Haier, która przyjedzie do Ciebie monster truckiem! Tak, tym autem na ogromnych kołach.

Zasady konkursu znajdziesz tutaj. Konkurs trwa od 7 do 31 maja 2019. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem x-kom i al.to