Zapłać mniej za smartfon i za klocki LEGO

Akcja partnerska

Klocki i smartfony są dość zaskakującym połączeniem, prawda? Rzeczywiście na co dzień nie mają wspólnego mianownika, lecz dzięki promocjom sklepów x-kom i al.to można je kupić w atrakcyjnych cenach. W x-kom trwa właśnie Tydzień smartfonów, a więc szansa na nową słuchawkę z rabatem. Z kolei w al.to tylko do wtorku kupisz 3 zestawy LEGO, płacąc za 2.

Tydzień smartfonów w x-kom

Dla jednych modele budżetowe za maksimum kilka stówek. Dla innych propozycje ze średniej półki cenowej, oferujące wiele ciekawych funkcji. Dla jeszcze innych flagowe smartfony, ze świetnymi aparatami, ekranami klasy premium i potężną specyfikacją. W telegraficznym skrócie – w ramach x-komowego Tygodnia smartfonów każdy znajdzie coś dla siebie, oszczędzając na zakupie każdego sprzętu objętego promocją.

Reklama

Do wyboru mamy m.in.:

Promocja obowiązuje w dniach 20-26.05.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami sklepu x-kom.

Kod rabatowy: smartfon.

Promocja LEGO. Kup 3 zestawy, zapłać za 2

Czy może być lepszy prezent na Dzień dziecka, niż klocki LEGO? Niewiele produktów tak dobrze trafia w dziecięce gusta, jak LEGO, a teraz mamy mocny argument dla zakupu nie jednego, nawet nie dwóch, ale aż trzech zestawów jednocześnie.

Promocja na klocki LEGO w sklepie al.to – weź trzy zestawy, zapłać za dwa

W al.to trwa promocja, w której przy zakupie 3 dowolnych (byle różnych) zestawów LEGO, płacimy tylko za 2. Ten trzeci jest za 1 grosz. Wybierać można m.in. spośród:

Topowe zestawy:

Zestawy dla chłopców

Zestawy dla dziewczynek

Kultowe zestawy, znane z reklam TV

Promocja obowiązuje w dniach 19-21.05.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Kod rabatowy: LEGO-3za2.

Wyjątkowy prezent dla mamy

Współczesną mamę na pewno ucieszy smartwatch, głośnik mobilny albo powerbank, dostępny w kolejnej promocji sklepu x-kom. Tym razem zorganizowanej z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Może więc warto zrzucić się z rodzeństwem na technologiczny prezent, który posłuży mamie przez cały rok, a nawet i dłużej?

Promocja obowiązuje w dniach 20-26.05.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami sklepu x-kom.

Kod rabatowy: dzień-mamy.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepami x-kom i al.to