Promocja: x-kom obniża cenę Nexusa 5X 32 GB. Ale tylko na weekend

Nexusy nie należą do najtańszych smartfonów. Oczywiście im więcej czasu upływa od ich premiery, tym bardziej tanieją. Proces ten jednak przebiega dość powoli. Dlatego jedynym sposobem, aby zaoszczędzić większą kwotę są różnego rodzaju promocje. Ta, przygotowana przez x-kom, wygląda nader interesująco.

Sklep bowiem postanowił obniżyć cenę Nexusa 5X w wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej do 1599 złotych. Dla porównania, opcja z 16 GB przestrzenią na pliki kosztuje obecnie tylko 30 złotych mniej (czyli 1569 złotych). Jest to aktualnie najniższa kwota (bazując na informacjach podawanych przez porównywarki cenowe), za jaką można kupić ten smartfon.

Osoby, które planowały wejść w posiadanie Nexusa 5X na pewno zwrócą uwagę na tę promocję. Zwłaszcza, że należy pamiętać, iż smartfon nie obsługuje kart microSD, więc jedynym sposobem na rozszerzenie pamięci jest chmura/wirtualne dyski. Co również ważne, klienci tym razem mają do wyboru zarówno białą, jak i czarną wersję kolorystyczną.

Należy jednak pamiętać, że promocyjna cena, wynosząca 1599 złotych, obowiązuje tylko przez weekend. W poniedziałek wróci ona do standardowego poziomu, czyli 1899 złotych.

Źródło: x-kom