Święto gracza! Wymieniając starą konsolę na nową w Media Expert, dostaniesz rabat 350 zł!

Intel Extreme Masters 2020 zapowiada się w tym roku naprawdę wybornie. Dla graczy i pasjonatów gamingu to prawdziwe święto. Jako że Media Expert partneruje tej imprezie, sklep przygotował specjalną ofertę dla tych, którzy planowali wymienić starą konsolę na nową.

Reklama

IEM 2020 to festiwal gamingu

Intel Extreme Masters to największe na świecie wydarzenie poświęcone sportom elektronicznym. W terminie od 28 lutego do 1 marca, w katowickim Spodku spotkają się fani wirtualnej rozrywki, a także najlepsze na świecie drużyny esportowe. W tym roku, jak zawsze, rozgrywki będą toczyć się o konkretne pieniądze. Łączna pula nagród dla zwycięzców wynosi aż pół miliona dolarów. Sieć Media Expert objęła tytuł oficjalnego partnera wydarzenia i zapowiada z tej okazji specjalne promocje dla graczy, trwające przez cały luty.

Jak tłumaczy Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert,

Reklama

„Jesteśmy zachwyceni, że po raz pierwszy dołączamy do tego wyjątkowego święta gamingu i chcemy ten fakt godnie celebrować. W związki z tym, przygotowaliśmy dla polskich graczy szereg atrakcyjnych propozycji. Od początku lutego ruszamy z akcją wymiany starych konsol na nowe z wysokimi rabatami. Warto też regularnie zaglądać na stronę mediaexpert.pl, bowiem przeceny i specjalne akcje sprzedażowe będą trwały przez cały luty. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone będą specjalnymi wywieszkami”

Rusza akcja „Rabaty dla graczy”!

Media Expert postanowiło ułatwić decyzję tym, którzy mierzyli się z myślą zakupienia nowej konsoli. Od 1 lutego do 29 lutego, przynosząc swoją starą konsolę do sklepu stacjonarnego, będziemy mogli skorzystać z rabatu na zakup nowej.

W promocji biorą udział:

  • wszystkie dostępne w ofercie Media Expert edycje PS4 Pro (podstawowa 1 TB; 1 TB + FORTNITE; 1 TB + FIFA 20; 1 TB + DEATH STRANDING oraz 1 TB + DEATH STRANDING EDYCJA SPECJALNA)
  • Xbox ONE S 1 TB z pakietem gier NBA 2K20 i GTA V

Oznacza to, że podstawową wersję PS4 Pro będziemy mogli kupić już za 1349 zł, co jest świetną ceną, jak na nową wersję konsoli Sony (sam trochę żałuję, że sprzedałem niedawno moje zmęczone wiekiem PS3). Decydując się na Xboksa One S, po uwzględnieniu rabatu za starą konsolę, za wersję biorącą udział w promocji, zapłacimy 969 zł.

Jak Wam się podoba ta promocja? Wymieniacie sprzęty?

Z pełnym regulaminem promocji zapoznacie się tutaj.

źródło: Media Expert

Reklama