fot. Media Expert

Promocja: pozbądź się swojej starej konsoli Xbox 360 i kup nową Xbox One X 250 złotych taniej (+ FIFA 19 za 1 zł)

Konsole starzeją się znacznie wolniej niż smartfony, ale też wiecznie młode nie pozostają. Pierwsza generacja Xbox 360 zadebiutowała w 2005 roku, czyli aż 13 lat temu. W 2013 roku konsolę tę zastąpił Xbox One, a w zeszłym roku na rynku pojawił się najnowszy Xbox One X. Chyba więc nadszedł czas, aby wymienić starą na nową. Szczególnie, że właśnie nadarza się świetna okazja, aby to zrobić.

Reklama

Xbox 360 dostępny był w kilku wersjach: Core, Premium, Elite, Slim i Super Slim. Jeśli posiadacie którąś z nich i myślicie nad przesiadką na najnowszy Xbox One X, to może Was zainteresować promocja Media Expert, dzięki której możecie zaoszczędzić nawet 550 złotych.

Sklep bowiem przyjmuje wszystkie ww. generacje, tj. Xbox 360 Core, Xbox 360 Premium, Xbox 360 Elite, Xbox 360 Slim i Xbox 360 Super Slim, i za każdą daje kupon rabatowy o wartości 250 złotych na zakup Xbox One X. Ale nie tylko. Przy okazji klient może liczyć także na kupon rabatowy na zakup gry FIFA 19, dzięki któremu zapłaci za nią tylko jedną złotówkę.

Xbox One X

Biorąc pod uwagę fakt, że Xbox One X w renomowanych sklepach kosztuje co najmniej ~2050 złotych (w Media Expert i wielu innych marketach 2099 złotych), a FIFA 19 ~300 złotych, wychodzi na to, że dzięki promocji Media Expert możecie zaoszczędzić 500-550 złotych. To naprawdę niezła sumka, za którą można kupić kilka dodatkowych gier na konsolę.

Promocja trwa od jutra, tj. 1 września, do 21 września 2018 roku. Przed oddaniem konsoli trzeba usunąć wszystkie dane z pamięci we własnym zakresie. Bonów rabatowych nie można wymienić na gotówkę i należy je zrealizować w określonym w regulaminie terminie. Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko jeden raz. Przekazana do Media Expert konsola zostanie zutylizowana.

Regulamin akcji promocyjnej „Wymień stare na nowe Xbox ONE X ”