Podoba się Wam ten zegarek Withings? Jest w niezłej promocji | Tabletowo.pl

Podoba się Wam ten zegarek Withings? Jest w niezłej promocji

Dołącz do dyskusji 0

Czasem jakieś rzeczy są w promocji i dopiero wtedy zaczynają się nam podobać. Bywa jednak, że jakieś rzeczy podobają się nam najpierw, a promocja przychodzi dopiero później. Na przykład niektórym zegarek Withings Activité POP naprawdę podobał się, zanim pojawiła się okazja na jego tani zakup na niemieckim Amazonie.

Zegarki Withings moim zdaniem od zawsze miały swój nieodparty urok, pewien łatwo rozpoznawalny i charakterystyczny styl. Jedne były bardziej „smart”, inne mniej, ale każdy wpisywał się do jakiegoś stopnia w filozofię firmy, która chciała towarzyszyć użytkownikom jej akcesoriów w codziennej aktywności fizycznej. Withings jako startup, został zauważony przez Nokię, która najpierw go wykupiła, by po jakimś czasie… znów go sprzedać jego założycielowi.

Pomijając politykę: na Amazonie trwa właśnie promocja na jeden z modeli zegarków Withings. Chodzi o Activité POP. Nie jest on tak „inteligentny” jak Steel HR – nie ma wyświetlacza, więc nie sygnalizuje powiadomień ze smartfona, ale dzięki temu zyskuje na czasie działania i jeszcze bardziej klasycznym wyglądzie. Można go dostać za 51,67 euro z wysyłką, czyli około 225 złotych, korzystając z przelicznika Revolut.

Withings Activité POP mierzy kroki, przebyty dystans i ilość spalonych kalorii. Obudzi nas też, lekko wibrując na ręce, kiedy tylko zbierze dane o naszym śnie. Do wykresów mamy dostęp przez aplikację Health Mate. Zegarek jest odporny na zachlapania, a bateria powinna wytrzymać nawet do 8 miesięcy działania. Średnica tarczy to 36,3 mm, zaś waży 37 gramów.

Trzeba stwierdzić, że to całkiem niezła okazja, jeśli już od dłuższego czasu mieliśmy ochotę wypróbować ten model od Withings. W Polsce trudno znaleźć go w cenie poniżej 300 zł. Nie nazwałbym go pełnoprawnym smartwatchem, ale skoro gromadzi dane o śnie i aktywności fizycznej, i łączy się ze smartfonami, to jest też czymś więcej niż zwykłym zegarkiem.

źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona