Finał wielkiej wyprzedaży w Media Expert – warto rzucić okiem na te okazje

Niby to prosta rzecz – jest promocja, więc musi być taniej. Nauczeni doświadczeniem wszyscy doskonale wiemy, że nie we wszystkich wypadkach tak jest, dlatego żeby kupić coś w okazyjnej cenie, bywa, że trzeba się wcześniej naprawdę postarać, grzebiąc w różnego rodzaju obniżkach i rabatach. Ale dzięki temu można trafić na takie promocje, jak te poniższe.

Sklep Media Expert zaprasza do wzięcia udziału w promocji, która obejmuje wiele działów tego sklepu ze sprzętami RTV i AGD. Z oczywistych względów, interesują nas przede wszystkim te okazje, które są bliskie tematyce naszego portalu. Dlatego zwróciły naszą uwagę obniżki na takie produkty jak smartfony, urządzenia noszone czy laptopy.

Reklama

Od razu zaznaczę, że nie wszystkie ceny są najniższymi dostępnymi w polskich sklepach. Część z tych, które się takimi chwalą nie jest uznawana przez producentów za oficjalną dystrybucję, bo na przykład towar początkowo nie był przeznaczony na polski rynek i obowiązuje je tylko europejska (a nie krajowa) gwarancja.

iPhone XR taniej

Godnymi uwagi są na przykład obniżki na smartfony. Taniej dostaniemy choćby Samsunga Galaxy A40. Zamiast 1149 zł zapłacimy za niego 100 zł mniej – wystarczy w koszyku z zamówieniem wpisać kod ME-25-31-07.

iPhone XR

Drugą ciekawą smartfonową propozycją jest Apple iPhone XR, którego cena spadła z 3449 zł do 3149 zł. Jeśli chodzi o oficjalną dystrybucję, to najniższa sklepowa cena na rynku. Jeśli zastanawialiśmy się nad tym, by wejść w ekosystem Apple smartfonem z ubiegłego roku, to jest ku temu niezła okazja.

150 zł mniej zapłacimy także za Meizu 16th – smartfon firmy starającej się powrócić do Polski po długim okresie nieobecności oficjalnej dystrybucji. Flagowe urządzenie dostaniemy w cenie 2499 zł zamiast 2649 zł, ale tylko z kodem ME-25-31-07.

Coś na rękę i na biurko

Solidna obniżka trafiła się na smartwatch Huawei GT Active w wersjach pomarańczowej i zielonej. Zamiast 899 złotych wydamy na niego tylko 599 zł. Trzy stówki w kieszeni, a zegarek na ręce? Czemu nie?

smartwatch Huawei Watch GT Active
Huawei Watch GT Active

Interesujące obniżki pojawiły się także w sekcji z laptopami, zwłaszcza na sprzęt Della. Za model Inspiron G5 z procesorem Intel Core i7, 8 GB RAM, 128 GB dyskiem SSD i 1 TB dyskiem HDD do tej pory trzeba było zapłacić 4799 zł. Po obniżce, należność za zakup wyniesie 4299 zł, a więc 500 zł mniej.

Być może wywęszycie jeszcze inne interesujące okazje wśród produktów objętych promocją Media Expert. Dajcie znać w komentarzach, jeśli tak się stanie. Udanych łowów!