„Weekend z Huawei”, czyli kup jeden ze smartfonów Huawei, a dostaniesz torbę wypchaną prezentami | Tabletowo.pl

„Weekend z Huawei”, czyli kup jeden ze smartfonów Huawei, a dostaniesz torbę wypchaną prezentami

Dołącz do dyskusji 0

Każdy z nas lubi dostawać prezenty – przecież to takie miłe. Nic więc dziwnego, że za każdym razem szukamy ofert, dzięki którym przy zakupie danego produktu możemy wyszarpać jakiś gratis. Jedną z takich przygotował właśnie Komputronik – w ramach akcji „Weekend z Huawei” klienci, którzy zdecydują się na jeden ze smartfonów tej marki, otrzymają torbę wypchaną prezentami.

„Weekend z Huawei” potrwa – jak sugeruje sama nazwa promocji – od dziś, 15 września, do niedzieli, 17 września, włącznie. Aby skorzystać z oferty, trzeba udać się na podlinkowaną poniżej stronę i wybrać jeden ze smartfonów Huawei, a konkretniej P9 Lite (899 złotych), P9 Lite Mini (799 złotych), P9 Lite 2017 (999 złotych), Y6 2017 (599 złotych), Y7 (799 złotych), P10 Dual SIM (2199 złotych), Mate 9 (2799 złotych), Mate 9 Pro (3298 złotych) lub Mate 9 Porsche Design (5999 złotych).

Po dokonaniu zakupu należy wysłać skan lub zdjęcie dowodu zakupu na adres [email protected], z zastrzeżeniem, że trzeba to zrobić najpóźniej do 21 września włącznie. Następnie pracownik Komputronika dokona weryfikacji transakcji i jeżeli wszystko będzie w porządku, wyśle do klienta zestaw gratisów.

A co dokładnie? Jak można przeczytać w regulaminie promocji, są to: torba sportowa, kubek, koszulka, zagłówek i płócienna torba na zakupy. Sklep zastrzega jednak, że zestaw ten nie jest stały i jego skład może ulec modyfikacji. Mowa tu zarówno o jego uzupełnieniu, jak i zredukowaniu. W dodatku gratisy otrzyma tylko pierwszych 30 osób, które poprawnie przejdą proces weryfikacji. Działa więc zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Regulamin Promocji „Weekend z Huawei”

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona