HTC Polska przecenia wybrane smartfony z okazji Walentynek | Tabletowo.pl

HTC Polska przecenia wybrane smartfony z okazji Walentynek

Dołącz do dyskusji 0

HTC Polska ogłosiło na swoim Facebooku całkiem ciekawą promocję na trzy smartfony, które możemy odnaleźć w portfolio producenta. Co cieszy, objęto nią trzy stosunkowo nowe, cieszące się całkiem sporym zainteresowaniem konsumentów, urządzenia.

Jakie pozycje można teraz nabyć w obniżonej cenie? Promocją zostały objęte trzy, z tym jednak zastrzeżeniem, że do HTC 10 producent dodaje pokrowiec Ice View (cena tego modelu pozostała na tym samym poziomie – 2449 złotych). Pozostałe smartfony, które można kupić nieco taniej, to:

Warto zwrócić uwagę na to, że po przecenie cena HTC Desire 10 Lifestyle wynosi 1149 złotych, podczas gdy według porównywarek cenowych, sklepowa cena urządzenia w wersji z 16GB pamięci na pliki użytkownika rozpoczyna się od ponad 1200 złotych. Idąc tym samym kluczem, HTC One A9s można już odnaleźć na wolnym rynku w relatywnie zbliżonych cenach.

Oferta zakupowa dostępna jest na oficjalnej polskiej stronie HTC. Jednak już teraz zwracam Waszą uwagę na regulamin, który zawiera kilka ciekawych punktów. Przede wszystkim, należy zerknąć na czas trwania akcji, bowiem to że HTC nazwało ją sobie jako „Walentynkową” bynajmniej nie oznacza, że akcja rozpoczyna się właśnie wtedy. Urządzenia w niższej cenie można nabyć od 1 lutego aż do – jak bardzo precyzyjnie podaje regulamin – 23:59 czasu środkowoeuropejskiego w Walentynki, 14 lutego.

Zwróćcie również uwagę na to, że w przypadku zakupu HTC 10 w grę wchodzi otrzymanie darmowego pokrowca Ice View, podczas gdy w przypadku HTC Desire 10 Lifestyle i HTC One A9s regulamin mówi o kodach rabatowych na kwotę 20 euro, co przekuwa się na kwotę wynoszącą mniej więcej 87 złotych.

Jak oceniacie walentynkową ofertę od HTC? Ceny i objęte promocją urządzenia uważacie za atrakcyjne?

źródło: HTC Polska na Facebooku

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona