fot. Pexels

Jak nie tracić gigabajtów w Plusie na Kartę? Wystarczy zasilać konto przed upływem terminu ważności bonusu

GigaBank, czyli nowa promocja Plusa dla użytkowników taryfy Plus Elastycznej na Kartę umożliwia kumulowanie niewykorzystanych bonusowych gigabajtów bez ograniczeń. Jedynym warunkiem jest tylko utrzymanie bonusu w ważności przy pomocy terminowych zasileń konta.

Jak to działa?

Reklama

Zasada promocji jest taka, że abonent do każdego zasilenia konta kwotą 5 zł i wyższą otrzyma bonus w wysokości zależnej od wartości dokonanego zasilenia. Najbardziej czytelnie przedstawia to poniższa tabela:

Jedną z ważnych zmian względem obowiązującej dotąd promocji Bonusy po doładowaniu w taryfie Plus Elastyczna na Kartę jest to, że zyskane dzięki zasileniu gigabajty oraz Pakiet Social (obejmujący transmisję danych do serwisów Facebook, Messenger i Viber przez aplikacje, otrzymywany dodatkowo do doładowania za 25 zł i więcej) nie resetują się po kolejnym zasileniu.

Zamiast tego, mogą się kumulować, ale tylko wtedy, gdy wykonamy kolejne zasilenie przed upływem terminu ważności poprzedniego bonusu.

Abonenci, którzy włączyli się do sieci przed 25.01.2019 r. mają możliwość aktywacji promocji za pomocą kodu

Zgodnie z regulaminem, warunkiem aktywacji Promocji jest deaktywacja promocji Bonusy po doładowaniu w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę za pomocą kodu *136*00*03# oraz posiadanie Taryfy Plus Elastyczna na Kartę. By sprawdzić, z jakiej taryfy korzystamy, wykorzystujemy kod *147#.

GigaBank będzie działać od dziś do odwołania, więc po prostu zastępuje poprzednią promocję dodatkowymi opcjami kumulacji gigabajtów.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

źródło: materiały prasowe