Promocja w Google Play: AVG Antywirus PRO

Potrzeba antywirusów na smartfonach to sprawa dyskusyjna. Tym bardziej, jeżeli weźmiemy pod uwagę ceny za odpowiednie pakiety antywirusowe. Na szczęście od czasu do czasu pojawiają się promocje na tego typu aplikacje – dzięki czemu będziemy mogli dość dużo zaoszczędzić.

W obecnej chwili w promocji znajduje się aplikacja przygotowana przez firmę AVG: Mobile AntiVirus Security PRO. Mimo, że promocyjna cena wciąż wydaje się wysoka, to jest zdecydowanie niższa niż ta przed promocją. Każdy chętny może nabyć wspomnianą aplikację za 29,99 złotych (wcześniej cena była o 15 złotych wyższa). Oferta ważna jest od 14 sierpnia do 3 września, więc mamy trochę czasu na zastanowienie się przed zakupem. Jeśli jednak zdecydujemy się kupić program, wystarczy przejść na stronę z promocją klikając tutaj.

Prócz ochrony antywirusowej program zapewnia dodatkową ochronę przed niechcianymi wiadomościami SMS i połączeniami, umożliwia zdalną blokadę telefonu, tworzenie kopii zapasowych oraz zlokalizowanie naszego telefonu.

źródło: Google Play