Promocja Uber: walczymy ze smogiem w Warszawie. 9 stycznia wspólne przejazdy 30% taniej | Tabletowo.pl

Promocja Uber: walczymy ze smogiem w Warszawie. 9 stycznia wspólne przejazdy 30% taniej

Dołącz do dyskusji 0

Jako, że w niektórych miastach w Polsce bywają dni, gdy powietrze łatwiej jest gryźć i połykać, niż wciągać nosem, Uber postanawia wspomóc Warszawę w walce ze smogiem. 9 stycznia, każdy przejazd w stolicy z wykorzystaniem opcji rozdzielenia rachunku będzie o 30 procent tańszy.

Smog jest rzeczywistym problemem polskich miast. Biorąc pod uwagę jakość powietrza w dużych aglomeracjach, wygrywamy niechlubne rankingi dotyczące jego zanieczyszczenia w państwach Unii Europejskiej. Według Światowej Organizacji Zdrowia aż 33 spośród 50 najbardziej zanieczyszczonych miast UE leży właśnie w granicach Polski.

Jednym z czynników wpływających na jakość powietrza w miastach pozostaje wzrastająca liczba samochodów. W samej tylko Warszawie na 1000 samochodów przypada 921 zarejestrowanych pojazdów. Dzisiejszy poranek mógł być dla mieszkańców stolicy nieco duszący. Indeksy smogowe w aplikacji Plume Air Report alarmowały o wysokim stopniu zanieczyszczenia powietrza: indeks PM2.5 przekroczył 182, zaś PM10 – 159.

Aktualnie jest już nieco lepiej, ale zanieczyszczenie powietrza utrzymuje się nadal na wysokim poziomie. W związku z tym Uber, aby zachęcić mieszkańców Warszawy do ograniczenia smogu w mieście, ogłasza promocję skierowaną do użytkowników, którzy zechcą skorzystać z opcji rozdzielenia rachunku.

Wystarczy w zakładce „Płatności” -> „Promocje” -> „Dodaj kod”, wprowadzić kod promocyjny o treści SMOGPL2018. Po zamówieniu przejazdu, w dolnej części ekranu trzeba wybrać opcję rozdzielenia rachunku i wprowadzić nazwisko oraz numer telefonu pasażera, z którym odbędziemy podróż.

Każdy ze współpasażerów powinien wprowadzić kod promocyjny do aplikacji jeszcze przed zamówieniem przejazdu. Wszyscy pasażerowie otrzymają wówczas powiadomienia w aplikacji Uber, które należy zaakceptować.

Promocja dotyczy tylko korzystających z Ubera na terenie Warszawy. Niewykluczone, że za jakiś czas pojawią się kolejne tego typu promocje, uwzględniające też inne miasta w Polsce.

źródło: informacja prasowa, PlumeLabs

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona