Promocja: trzy aplikacje przecenione na 50 groszy, a cztery kolejne zupełnie za darmo! | Tabletowo.pl

Promocja: trzy aplikacje przecenione na 50 groszy, a cztery kolejne zupełnie za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Nie ma chyba wśród nas osoby, która nie lubi promocji i przecen. Czasem tyczą się one sprzętu, czasem odzieży, a czasem oprogramowania. Na nasze szczęście, Google Play jest studnią bez dna – nie tylko w kontekście aplikacji samych w sobie, ale również tak zwanych cebulowych okazji. W tym tygodniu za darmo można wyrwać dwie gry i dwie paczki ikon, a za skromne 50 groszy można kupić kolejną gierkę i kalkulator.

Pozwólcie, że bez zbędnego ceremoniału przejdę do rzeczy. Gotowi? Zaczynamy!

Aplikacje przecenione na 0,50 zł

SKOUT+ Spotkaj, Gadaj, Poznaj

Tej aplikacji ustąpiłem pierwszeństwa na liście, ponieważ według Sklepu Play na moim smartfonie jest to Okazja tygodnia. Nie da się co prawda sprawdzić ile kosztowała przed przeceną, ale za pisiont groszy być może warto się nią zainteresować?

Okazuje się, że w Sklepie Play dostępne są dwie aplikacje: SKOUT oraz SKOUT+. Obie mają… ten sam opis, z tym że w przypadku tego drugiego dodano „plus” w odpowiednich miejscach, zapomniano nawet usunąć dopisać „bezpłatnie”. Jeśli jednak wczytamy się dobrze okazuje się, że płatna wersja od darmowej różni się tylko tym, że jest pozbawiona reklam. SKOUT służy do łączenia użytkowników z ludźmi o wybranych przez nas parametrach i umożliwienie czatu z nimi. Nie wiem, czy interesuje Was odgórny zakup wersji „plus”, ale podstawowa może się pochwalić tym, że przekroczyła 10 milionów pobrań. Kto wie, może kilka z nich to właśnie Wy?

Zip Zap

Tym razem gierka, którą chciałem kupić dwa dni temu, ale uznałem, że szkoda mi wydać w ciemno 8,79 zł. Teraz sprawa ma się całkiem inaczej, bo za niecałe 6% początkowej ceny, czyli skromne 50 groszy, można zakupić Zip Zap.

Nie mogę Wam powiedzieć o tej grze zbyt wiele, bo sam spędziłem z nią dopiero kilkanaście minut, ale już wiem, że będzie niesamowicie wciągająca. Zresztą tak samo jak okay?, która jest grą tego samego twórcy.

Kalkulator Plus

Ostatnią już aplikacją z segmentu „za 50 groszy” jest Kalkulator Plus, tudzież Calculator Plus. Aplikacja jest przeceniona z kwoty 8,09 zł, lecz moim zdaniem nie jest wybitnie interesująca. Bo powiedzcie mi sami – co wspaniałego może być w kalkulatorze?

Udało mi się już zakończyć edukację szkolną, więc smartfon służy mi tylko czasem do wykonywania prostych obliczeń, bo te bardziej skomplikowane i tak wykonuję na stronie Wolphram Alpha lub kalkulatorze naukowym. Jeśli wy poszukujecie jakiegoś fajnego kalkulatora na Androida, który przyda się w szkole lub pracy wtedy, kiedy zapomnicie „zwykłego” to ten ma sporą liczbę pobrań, bardzo dobre opinie, no i na dodatek jest nie najgorszą cebulką.

Aplikacje za darmo

No, ale są tacy, którzy nie przepadają za wydawaniem pieniędzy na Androidowe programy. Z tego powodu wyszukałem dla Was kilka okazji, które tyczą się przeceny absolutnej – bo przekształcają aplikację w darmową. Zaczniemy od dwóch gier i przejdziemy do dwóch paczek ikon.

Dinosaur Hunt Survival Pro

Nie wiem, czy powinienem Was podejrzewać o granie w takie produkcje, ale każdy szuka czasem sposobu na zabicie czasu, prawda? Ta gra przeceniona jest z kwoty 8,39 zł, ale została pobrana dosłownie kilkadziesiąt razy, więc to raczej promocja na „rozruch” i zdobycie pobrań i ocen.

Gra wygląda jak… patenty z Minecrafta umieszczone w świecie dinozaurów. Może dorośli nie będą specjalnie zainteresowani, ale jeśli znacie trochę starsze dzieciaki, które czasem grają na telefonie, to w tym przypadku powinny być w siódmym niebie.

Survival Game: Lost Island PRO

Tym razem gra jest nawet uczciwie oznaczona jako nowa, lecz nie po raz pierwszy widzę ją w promocji – sam dodałem tę apkę do swojego konta już jakiś czas temu, lecz jakoś nie miałem nawet okazji w nią zagrać.

Tym razem produkcja wygląda względnie interesująco i jeśli lubicie grać na telefonie w coś, co niekoniecznie jest ambitne, to warto ją pobrać, bo… co innego wydać na wersji PRO gierki 7,89 zł, a co innego mieć ją za darmo ;).

Tigad Pro Icon Pack

Teraz coś dla fanów personalizacji Androida. Ja swoją wymarzoną paczkę ikon już znalazłem, ale wielu na pewno ciągle jest w trakcie poszukiwań. I tak naprawdę nie ma co dodawać, bo paczkę ikon możemy ocenić tylko po obejrzeniu kilku przykładów, które zamieściłem poniżej.

W tym przypadku aplikacja została przeceniona z 5,49 zł.

MIUI 8 – Icon Pack

Według wielu użytkowników Androida, MIUI jest najpiękniejszą nakładką jaka kiedykolwiek powstała. Moim zdaniem nie jest najlepsza i wybitnie przemyślana, ale trzeba przyznać, że ikony są całkiem udane. W takim razie nie ma nic na przeszkodzie, żeby mieć właśnie takie na swoim smartfonie.

Tę konkretną paczkę ikon z MIUI 8 możecie pobrać za darmo – ich cena regularna wynosi 4,39 zł.

źródło: Reddit
grafika tytułowa: Pexels, Google Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona