Promocja: Tidal na 5 miesięcy za dychę

Żyjemy w takich czasach, że za dziesięć złotych trudno kupić coś konkretniejszego, a już na pewno nie dostęp do wersji premium serwisu streamingowego na dłuższy okres. Dzięki tej promocji użytkownicy mogą jednak za dyszkę otrzymać możliwość korzystania z Tidal Premium przez aż pięć miesięcy. Jest jednak jeden haczyk.

Reklama

Klienci w Polsce mają do wyboru kilka serwisów streamingowych. Większość z nich dostępna jest w wersji darmowej, natomiast płatne plany kosztują w większości przypadków podobne pieniądze. Twórcy wszystkich platform starają się przekonać użytkowników, aby przeszli na płatną subskrypcję, lecz nie jest to takie łatwe – w końcu wiele osób nie czuje potrzeby płacić za coś, co może mieć za darmo, nawet jeśli wiąże się to z pewnymi niedogodnościami. Niektórzy znaleźli jednak na to całkiem skuteczny sposób.

Reklama

W dużej części przypadków okazuje się bowiem, że kiedy ktoś przekona się na własnej skórze, jak to jest korzystać z wersji premium, chętniej przejdzie na płatną subskrypcję. Każdy serwis oferuje więc miesięczny lub nawet trzykrotnie dłuższy bezpłatny okres próbny – tyle najczęściej wystarczy, aby użytkownik doszedł do wniosku, że rzeczywiście warto płacić za brak reklam, możliwość dowolnego „manewrowania” utworami i inne profity, niedostępne w wariancie bez opłat.

Promocja: Tidal na 5 miesięcy za 10 złotych

W przypadku Tidala bezpłatny okres próbny trwa zaledwie 30 dni kalendarzowych – serwis ten wypada więc niezbyt korzystnie na tle Spotify, Deezera i Apple Music, które oferują nieodpłatne korzystanie z wersji premium przez aż trzy miesiące. Platforma postanowiła jednak ostro zawalczyć o nowych klientów, oferując im dostęp do płatnych planów za jedyne dziesięć złotych na aż pięć miesięcy (dokładniej 150 dni).

Promocja dotyczy wszystkich oferowanych przez Tidala pakietów: Premium Standard (standardowo 19,99 złotych miesięcznie), Premium Family (standardowo 29,99 złotych miesięcznie) i Premium Student (standardowo 9,99 złotych miesięcznie) oraz HiFi Standard (standardowo 39,99 złotych miesięcznie), HiFi Family (standardowo 59,99 złotych miesięcznie) i HiFi Student (standardowo 19,99 złotych miesięcznie).

Jest jednak jeden haczyk: Tidal informuje, że promocja dostępna jest wyłącznie nowych subskrybentów. Nie do końca wiadomo, co kryje się pod tym pojęciem, ale podejrzewam, że chodzi tu o osoby, które nie mają obecnie wykupionej subskrypcji, bowiem dawno temu korzystałem z podobnej oferty i mam możliwość skorzystać z opisywanej powyżej. Jeśli jesteście więc zainteresowani tą propozycją, musicie sami sprawdzić, czy jest dla Was dostępna.

Reklama