Promocja: Tidal na 5 miesięcy za dychę

Promocja: Tidal na 5 miesięcy za dychę

Żyjemy w takich czasach, że za dziesięć złotych trudno kupić coś konkretniejszego, a już na pewno nie dostęp do wersji premium serwisu streamingowego na dłuższy okres. Dzięki tej promocji użytkownicy mogą jednak za dyszkę otrzymać możliwość korzystania z Tidal Premium przez aż pięć miesięcy. Jest jednak jeden haczyk.

Klienci w Polsce mają do wyboru kilka serwisów streamingowych. Większość z nich dostępna jest w wersji darmowej, natomiast płatne plany kosztują w większości przypadków podobne pieniądze. Twórcy wszystkich platform starają się przekonać użytkowników, aby przeszli na płatną subskrypcję, lecz nie jest to takie łatwe – w końcu wiele osób nie czuje potrzeby płacić za coś, co może mieć za darmo, nawet jeśli wiąże się to z pewnymi niedogodnościami. Niektórzy znaleźli jednak na to całkiem skuteczny sposób.

W dużej części przypadków okazuje się bowiem, że kiedy ktoś przekona się na własnej skórze, jak to jest korzystać z wersji premium, chętniej przejdzie na płatną subskrypcję. Każdy serwis oferuje więc miesięczny lub nawet trzykrotnie dłuższy bezpłatny okres próbny – tyle najczęściej wystarczy, aby użytkownik doszedł do wniosku, że rzeczywiście warto płacić za brak reklam, możliwość dowolnego „manewrowania” utworami i inne profity, niedostępne w wariancie bez opłat.

Promocja: Tidal na 5 miesięcy za 10 złotych

W przypadku Tidala bezpłatny okres próbny trwa zaledwie 30 dni kalendarzowych – serwis ten wypada więc niezbyt korzystnie na tle Spotify, Deezera i Apple Music, które oferują nieodpłatne korzystanie z wersji premium przez aż trzy miesiące. Platforma postanowiła jednak ostro zawalczyć o nowych klientów, oferując im dostęp do płatnych planów za jedyne dziesięć złotych na aż pięć miesięcy (dokładniej 150 dni).

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Promocja dotyczy wszystkich oferowanych przez Tidala pakietów: Premium Standard (standardowo 19,99 złotych miesięcznie), Premium Family (standardowo 29,99 złotych miesięcznie) i Premium Student (standardowo 9,99 złotych miesięcznie) oraz HiFi Standard (standardowo 39,99 złotych miesięcznie), HiFi Family (standardowo 59,99 złotych miesięcznie) i HiFi Student (standardowo 19,99 złotych miesięcznie).

Jest jednak jeden haczyk: Tidal informuje, że promocja dostępna jest wyłącznie nowych subskrybentów. Nie do końca wiadomo, co kryje się pod tym pojęciem, ale podejrzewam, że chodzi tu o osoby, które nie mają obecnie wykupionej subskrypcji, bowiem dawno temu korzystałem z podobnej oferty i mam możliwość skorzystać z opisywanej powyżej. Jeśli jesteście więc zainteresowani tą propozycją, musicie sami sprawdzić, czy jest dla Was dostępna.