telewizor
fot. Alehandra13 / Pixabay

Promocja na telewizory OLED i QLED: kup dziś, zapłać połowę, a drugą dopiero za pół roku

Dla niektórych telewizor to po prostu urządzenie do oglądania telewizji (i ewentualnie grania w gry). Są jednak użytkownicy, którzy wymagają od tego typu sprzętu dużo więcej i zwracają uwagę na szczegóły w specyfikacji. Dla takich właśnie osób Media Expert przygotował promocję, dzięki której w momencie zakupie telewizora klasy premium klient zapłaci tylko połowę jego ceny, zaś drugą dopiero za pół roku.

Promocją objęto dwie kategorie telewizorów: pierwsza to modele z ekranem OLED, natomiast druga to urządzenia z matrycą QLED.

Reklama

OLED

Wyświetlacze typu OLED są coraz częściej spotykane w smartfonach i użytkownicy chwalą je sobie za głęboką czerń i biel oraz wysoki kontrast. Generowany przez nie obraz jest bardzo realistyczny, a telewizory klasy premium dodatkowo mają na pokładzie sztuczną inteligencję, która optymalizuje wyświetlane obrazy i sprawia, że są one jeszcze bliższe rzeczywistym oraz pozwala użytkownikowi „zanurzyć się” w nim.

Matryce wykorzystane w telewizorach z OLED gwarantują niezwykle szybki czas reakcji oraz automatyczną optymalizację jakości. Do tego na pokładzie urządzeń klasy premium znajdują się dobrej klasy głośniki, które generują wysokiej jakości dźwięk, a także funkcja wyszukiwania głosowego, ułatwiająca obsługę sprzętu.

Wybrane telewizory klasy premium z ekranem OLED:

QLED

Technologia ta wyróżnia się z kolei wysokim poziomem jasności (nawet do 1500 nitów), bezpośrednim strefowym podświetleniem, długą żywotnością i szerokimi kątami widzenia. Technologia QLED to również 33 miliony pikseli, dzięki czemu użytkowniki dostrzeże na ekranie to, co dotąd było nieuchwytne.

Wybrane telewizory klasy premium z ekranem QLED:

Jak już wspomniałem, podczas zakupu zapłacicie tylko połowę ceny telewizora, natomiast drugą dopiero za pół roku.