Były kable, więc czas na tanią ładowarkę, i to taką z Quick Charge 3.0 | Tabletowo.pl

Były kable, więc czas na tanią ładowarkę, i to taką z Quick Charge 3.0

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio przygotowałem dla Was krótkie zestawienie solidnych i bardzo tanich przewodów USB, które można zakupić w Chinach dosłownie za drobniaki. W komentarzach często pytaliście mnie, jaką dobrą ładowarkę dobrać do tych kabli. Akurat się tak złożyło, że jedna z tych lepszych znalazła się w bardzo dobrej promocji.

Wiadomo, kilka dodatkowych kabli w domu to bardzo przydatna rzecz. Jednak samym przewodem ciężko naładować smartfon. Potrzebujemy do tego – jak się domyślacie – jakiejś ładowarki. Nie warto jednak kupować standardowej, najtańszej, której osiągi to śmieszne 5V/1A. Moim zdaniem lepiej kupić coś lepszego, z technologią szybkiego ładowania.

Tak się właśnie złożyło, że akurat taką znajdziemy w promocji w sklepie Banggood. Za kwotę 6,99 dolara amerykańskiego (ale polecam kupować z ustawioną polską walutą, bowiem wychodzi taniej, a dokładnie 26,39 złotych) dostajemy naprawdę solidną ładowarkę. Jest to sprzęt szanowanej firmy BlitzWolf, dokładnie model BW-S5 z Quick Charge 3.0.

Do wyboru są dwa kolory: biały oraz czarny. Co ważne, przesyłka jest darmowa. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że dostawa potrwa kilka tygodni.

Tak jak wspomniałem, firma BlitzWolf zdobyła popularność na całym świecie dzięki tworzeniu bardzo dobrego sprzętu. Na łamach Tabletowo jakiś czas temu pojawiła się recenzja przewodów USB od tej marki, którą możecie przeczytać klikając w poniższy odnośnik.

Kable Blitzwolf – kto powiedział, że tanie nie może być dobre?

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona