Table Top Racing Premium i Kingdom Defense Premium, czyli ciekawe gry na Androida za darmo! | Tabletowo.pl

Table Top Racing Premium i Kingdom Defense Premium, czyli ciekawe gry na Androida za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Wakacje to okres, w którym często jesteśmy w podróży. Czas ten warto sobie urozmaicić jakąś rozrywką. Tak się właśnie złożyło, że w promocji znalazły się dwie bardzo fajne gry na Androida. Pierwsza z nich to gra wyścigowa, a druga to typowy Tower Defense.

Table Top Racing Premium

Table Top Racing Premium to gra wyścigowa, ale wcale nie nie taka typowa. Pojazdy, za których sterami zasiądziemy, to resoraki, a naszymi trasami będą domowe meble. Brzmi to dosyć dziwnie, jednak sprawia, że gra wydaje się być jednocześnie zabawna i ciekawa. Gracz do dyspozycji dostaje wiele przeróżnych samochodów, w tym kilka dosyć niepasujących do tematyki wyścigów, na przykład lodziarka. Również i tras w grze jest dosyć sporo.

W tytule tym znajdziemy bardzo ładną grafikę. Zaznaczam jednak, że najpierw należy wejść w ustawienia gry, a następnie zmienić szczegółowość grafiki na Extreme (czyli najwyższa). Znajdziemy tam również prosty benchmark, który sprawdzi, jak zachowuje się gra na naszym smartfonie z uruchomionymi tak wysokimi detalami. Na moim telefonie, czyli Huawei P9, uzyskałem stałe 60 fps.

Twórcy przygotowali kilka różnych trybów gry, a są to Mistrzostwa, w których ścigamy się na czas, Drift oraz Wydarzenie specjalne. Dla tych, którzy zamierzają zrobić sobie krótką sesję z grą, udostępniono również Quick Race.

Gra jest dosyć rozbudowana, co sprawia, że powinna graczowi zapewnić kilka godzin ciekawej rozrywki. Całość przypomina starego, dobrego Re-Volta.

Na minus jednak muszę odnotować brak języka polskiego, którego obecność mogłaby sprawić, że odbiór tej produkcji byłby jeszcze lepszy.

Normalnie gra ta kosztuje 12,99 złotych, jednak jeszcze przez następne 24 godziny jest ona dostępna do pobrania za darmo!

Kingdom Defense: Hero Legend TD – Premium

Kingdom Defense Premium to gra z mojej ulubionej kategorii mobilnych tytułów, czyli Tower Defense. Podobnie jak w wielu innych aplikacjach, tak i tutaj naszym głównym celem jest niedopuszczenie do przejścia przeciwinika z punktu A do punktu B.

Kingdom Defense Premium oferuje bardzo ładną, kolorową grafikę, a także dosyć ciekawą, zwłaszcza jak na tę kategorię, rozgrywkę. Na planszy budujemy nie tylko przeróżne wieżyczki obronne, ale również rozstawiamy tzw. Bohaterów, którzy nie dość, że walczą i pomagają w obronie, to również posiadają umiejętności specjalne, które to są wykorzystywane w wybranym przez nas momencie. To również do nas należy odblokowywanie, jak i rozwój tych umiejętności. Co ważne, w grze Bohaterów jest bardzo wielu, a każdy z nich oferuje po cztery umiejętności specjalne.

Gracz nie tylko musi rozwijać Bohaterów, ale również część swoich kredytów poświecić na wcześniej wspomniane wieżyczki obronne. Ich niestety nie jest zbyt wiele, bowiem tylko cztery. Poziomów ulepszeń natomiast pięć. Na plus warto odnotować obecność języka polskiego, co znacznie ułatwia poznawanie gry.

Na co dzień gra ta kosztuje 1,79 złotych, jednak przez następne 3 dni jest ona dostępna do pobrania całkowicie za darmo!

Źródło: Własne

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona