Promocja: Surface Pro w komplecie z klawiaturą i smartfonem Huawei P10 Lite po raz drugi | Tabletowo.pl

Promocja: Surface Pro w komplecie z klawiaturą i smartfonem Huawei P10 Lite po raz drugi

Dołącz do dyskusji 0

Ciekawi mnie nagromadzenie promocji na Surface Pro od Microsoftu – o ile dobrze pamiętam, zanim pojawiły się sensowne okazje z Surface Pro 4, trzeba było długo czekać. A tu proszę: oferta na świetną hybrydę z klawiaturą Type Cover oraz smartfonem Huawei P10 Lite. To już druga taka w ciągu ostatnich kilku dni. 

Tabletu Surface Pro nikomu przedstawiać nie trzeba – to dobry wybór, przy czym zawsze dobry wybór nie zawsze oznacza opłacalnego wyboru. Oczywiście każdy by wolał, żeby elektronika była tania jak barszcz, ale niestety sic mundus creatus est – za rzeczy trzeba płacić. Przynajmniej od czasu do czasu trafia się jakaś promocja.

Komputronik znów proponuje interesujący zestaw: hybrydę Microsoft Surface Pro w wersji z procesorem Intel Core m3 i 128 GB SSD za 3297 złotych, a dopłacając 1 zł, dostaniemy dodatkowo klawiaturę Type Cover oraz smartfon Huawei P10 Lite. Tym razem promocyjnych zestawów jest więcej niż ostatnio (z przygotowanych 70 pozostało na ten moment 65), stąd mamy więcej czasu na przemyślenie sprawy. Jeżeli komplety nie rozejdą się niespodziewanie szybko, akcja zakończy się jutro o północy.

Oferta jest niezła, zakładając, że uda nam się odsprzedać smartfon lub po prostu mamy na myśli kogoś, komu warto go sprezentować.

źródło: Komputronik

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona