Promocja: Surface Pro 4 z i5, 8GB RAM i 256GB SSD w dobrej cenie - ale tylko dziś 19

Promocja: Surface Pro 4 z i5, 8GB RAM i 256GB SSD w dobrej cenie – ale tylko dziś

Zazwyczaj w ofertach serwisu IBOOD, jeśli już pojawiają się jakieś urządzenia, to w sporej części są to produkty już dość długo obecne na rynku, o których świat zdążył już zapomnieć. I o ile kiedyś można było znaleźć tam sporo ciekawych i kuszących promocji, tak odnoszę wrażenie, że ostatnio o to coraz trudniej. Ale nie dziś. Bo dziś w promocji jest dostępny Surface Pro 4 w konfiguracji z Intel Core i5, 8GB RAM i dyskiem SSD 256GB za 4305,95 złotych – sporo taniej niż normalnie.

Za Surface Pro 4 w rzeczonej konfiguracji standardowo przyjdzie nam zapłacić 6099 złotych. Do końca marca jednak trwa promocja – zarówno w oficjalnym Microsoft Store, jak i w sklepach partnerskich – w ramach której można go kupić za 4999 złotych. To wciąż sporo wyższa kwota niż widniejąca dziś w ofercie IBOOD. Gdyby oferta pojawiła się kilka dni wcześniej, powiedziałabym, że jest rewelacyjna, natomiast w obliczu oficjalnych przecen produktu w sklepach MS – jest po prostu dobra. Zwłaszcza, że w tym przypadku musimy uzbroić się w cierpliwość, bo planowana data wysyłki to 16 marca, zatem nie otrzymamy sprzętu od razu.

Warto jednak zaznaczyć, że Surface Pro 4 w niniejszej ofercie dostępny jest bez klawiatury Type Cover, a według mnie jest to dodatek z gatunku „must have” dla osób, które są zainteresowane wejściem w posiadanie hybrydy Microsoftu. Cena akcesorium w sklepach waha się od 550 złotych (w promocji) do 650 złotych (poza promocją).

Ofertę znajdziecie na IBOOD – pod tym adresem. Pamiętajcie, że obowiązuje wyłącznie dziś, tj. 9 marca, do końca dnia. A wcześniej pamiętajcie, by zapoznać się z recenzją urządzenia, napisaną przez Piotra – link poniżej. W podsumowaniu stwierdził:

jedno jest pewne – lepszej hybrydy na rynku nie ma i osoby, które traktują sprzęt jako coś więcej niż maszynkę do wykonania zadania A i B, z pewnością powinny zainteresować się tym urządzeniem.