Promocja: Spotify Premium na 3 miesiące znów za 99 groszy

Już od kilku lat regulanie korzystam z serwisów streamingowych i wręcz zapomniałem o istnieniu plików .mp3. Za to udogodnienie trzeba jednak płacić – chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wersje darmowe są zbyt ograniczone. Tym razem Spotify przygotowało znaną promocję, dzięki której możemy uzyskać 3 miesiące konta premium za grosze – i to dosłownie.

Ze Spotify Premium korzystam nieprzerwanie już od kilku ładnych lat i nie wyobrażam sobie codzienności bez tej usługi. No dobra, wyobrażam, ale nie byłoby mi tak łatwo, a przynajmniej w temacie muzyki. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na skorzystanie z tego typu usługi, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Reklama

Spotify przygotowało bardzo dobrą promocję, dzięki której każdy nowy użytkownik serwisu może uzyskać 3 miesiące konta premium za jedyne 99 groszy.

Wystarczy wejść na stronę Spotify, założyć konto premium, a następnie podać dane karty płatniczej, z której zostaną pobrane środki. Co ważne, dane tej karty nie powinny być podawane nigdzie wcześniej w tym serwisie. Po tym kroku, dla bezpieczeństwa, możemy wejść jeszcze w ustawienia konta i anulować subskrypcję premium. To sprawi, że za 3 miesiące nie zostaną pobrane pieniądze w celu przedłużenia konta premium, to jest 19,99 złotych za każdy kolejny miesiąc.

Tego typu promocja to bardzo dobra okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z serwisami streamingowymi. Jeśli natomiast się to komuś nie spodoba, ie straci na tym zbyt wiele.

Dzięki Kacper za info!