Spotify Premium na 60 dni całkowicie za darmo. Znowu. Kto jeszcze nie skorzystał, to ponownie ma okazję | Tabletowo.pl

Spotify Premium na 60 dni całkowicie za darmo. Znowu. Kto jeszcze nie skorzystał, to ponownie ma okazję

Dołącz do dyskusji 0

Za płatną wersję Spotify płacę nieprzerwanie od 4 lat. Uważam tę subskrypcję za obowiązkową i bardzo przydatną. Wszak z tego serwisu korzystam codziennie i to na wielu urządzeniach. Nie wszyscy jednak jeszcze polubili się z serwisami streamingowymi i zanim wydadzą pieniądze, chcą je przetestować. Teraz jest ku temu okazja, bowiem do zgarnięcia jest darmowe konto premium na 60 dni.

Spotify Premium potrzebuję ze względu na dwie rzeczy. Po pierwsze, na smartfonach mogę wybrać dowolny utwór, który chcę przesłuchać. Po drugie, nie mam reklam, które mnie strasznie irytowały. Za tak ogromne udogodnienie wydatek pięciu złotych miesięcznie to nic wielkiego (korzystam z opcji premium dla rodzin).

Nie wszyscy jednak chcą w ciemno zapłacić za usługę, której nie przetestowali. Co prawda dostępny jest 14-dniowy okres próbny, ale to strasznie krótko.

Aby skorzystać z promocji, trzeba wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze. Tak, oferta jest dostępna tylko dla nowych kont. Następnie trzeba podać dane karty płatniczej i potwierdzić chęć rozpoczęcia subskrypcji. Bez obaw – użytkownik nie ponosi tutaj żadnych kosztów.

Zaraz po zakończeniu tego procesu można wejść w ustawienia konta i anulować subskrypcję. To sprawi, że po upływie pierwszych 60 dni z konta bankowego nie zostaną pobrane żadne środki, czyli 19,99 złotych miesięcznie.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to spokojnie. Znajomy mojego redakcyjnego kolegi – Grześka – skorzystał z promocji podpinając pod usługę kartę płatniczą pochodzącą z polskiego banku i nie napotkał na swojej drodze żadnych problemów.

Niektórzy z Was mogą jednak chcieć skorzystać z karty Revolut. Jak takową podpiąć pod Spotify? Wyjaśniłem to w >tym tekście<, opisującym bliźniaczą promocję, która miała miejsce około miesiąc temu.

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona