Promocja: Sony Xperia Z3 Dual SIM (czarna) za 1699 złotych

Przez to, że Sony sypie flagowcami jak z rękawa łatwo zapomnieć, że Xperia Z3 zadebiutowała stosunkowo niedawno, bo niecałe półtora roku temu. Jednak zarówno fakt, że od tamtej pory na rynku pojawili się już dwaj następcy, jak i upływ czasu skutkują jedną, bardzo ważną rzeczą, a mianowicie spadkiem ceny.

Obecnie w ramach Gorącego strzału można nabyć Xperię Z3 Dual SIM w czarnej wersji kolorystycznej za 1699 złotych. Jest to aktualnie najniższa cena, za jaką można kupić ten smartfon – tak wynika z danych, podawanych przez popularne porównywarki. Zapewne wielu z Was zarzuci, że wciąż jest to bardzo wysoka kwota i oczywiście będziecie mieli rację. Jednak nie można zapominać, że jest to – po pierwsze – flagowiec oraz że – po drugie – Sony się ceni i dlatego ceny kształtują się tak, a nie inaczej.

Jeśli ktoś z Was zdecyduje się zakupić Xperię Z3 Dual SIM, na pewno będzie z niej zadowolony. Ogromną zaletą smartfona jest nie tylko miejsce na dwie kart SIM, ale również brak problemów z przegrzewaniem się, który dotyka nowsze modele. Do tego dochodzi jeszcze świetny aparat oraz odporność na pył i wodę.

Wśród pozostałych parametrów należy wymienić jeszcze 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 2,5 GHz, 3 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej (+ microSD), aparaty 20,7 Mpix/2,2 Mpix (tył/przód), LTE, NFC oraz akumulator o pojemności 3100 mAh. Xperia Z3 Dual SIM pracuje pod kontrolą Android 5.1 Lollipop, ale wkrótce powinna otrzymać aktualizację do 6.0 Marshmallow.

Promocja trwa do dzisiaj (tj. 17.03.2016) do godziny 21:59:59. Jedna osoba może podczas jednej transakcji kupić maksymalnie dwa smartfony.

Źródło: x-kom