Sony Xperia XZ2 za 2300 zł? iPad za 1399 zł? Da się, ale musisz mieć wykupioną usługę Allegro Smart

Zaczynam rozumieć Krzysztofa. Tego człowieka z naszej redakcji, którego okrzyknęliśmy naszym nadwornym Bojownikiem Sony, gdyż nie szczędził słów pochwały każdemu smartfonowi japońskiej firmy, jaki tylko wpadł mu w ręce. Ileż to razy musiał znosić nasze uszczypliwości, kiedy śmialiśmy się z jego słabości do sprzętów tego producenta. Jednak odkąd użytkuję Xperię XZ1, zaczynam szanować tę „drogę samuraja”, stąd zainteresowała mnie poniższa promocja na Xperię XZ2.

Reklama

To krótka piłka, bowiem promocja trwa tylko do końca dzisiejszego dnia (3 września). Allegro otworzyło specjalną stronę poświęconą akcji Mega Okazje, w ramach której można kupić wiele różnych rzeczy po okazyjnych cenach. Nas oczywiście interesują tylko te oferty, które dotyczą mobilnej elektroniki. Wśród nich mocno wyróżnia się jedna, przez którą sprawdziłem stan swojego konta.

Reklama

Zwykle ceny Xperii XZ2 kręcą się w okolicach 2400 złotych. Sklep x-kom na Allegro postanowił jednak zagrać jeszcze mocniejszą kartą i umożliwia zakup tego smartfona w cenie, która wśród uznanych sklepów z elektroniką jest najniższa. Pomijam fakt, że normalna cena XZ2 w x-kom to nadal 3599 zł, czyli ta obowiązująca od rozpoczęcia sprzedaży.

Żeby skorzystać z tej konkretnej promocji, trzeba być jednak osobą korzystającą z nowej usługi Allegro Smart, której poświęciliśmy osobny wpis. Zatem jeśli i tak zamierzaliśmy dorwać Xperię XZ2 na jakiejś promocji i jednocześnie chcieliśmy skorzystać z jednej, rocznej opłaty za przesyłki w Allegro, to może być dla nas pewna okazja.

Czasu na decyzję nie ma dużo, ale przynajmniej smartfonów nie zabraknie – zgodnie z ogłoszeniem, dostępnych jest 199 sztuk.

Wśród promocyjnych gadżetów znajduje się również Apple iPad w wersji 32 GB za 1399 zł.

Sprawdź recenzję:

źródło: Allegro dzięki gsmmaniak