Lubimy takie promocje: kup Xperię XZ2 lub Xperię XZ2 Compact, a kilka stówek wróci do Twojej kieszeni

Sony jest jednym z wielu producentów, dla których nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to idealny pretekst do zorganizowania jakiejś super promocji. Propozycja od Sony jest wyjątkowo kusząca, gdyż firma zwraca część kasy po zakupie Xperii XZ2 i Xperii XZ2 Compact.

O ile cena Xperii XZ2 Compact jest „do przyjęcia”, gdyż smartfon kosztuje dokładnie tyle samo, co poprzedniczka, kiedy trafiła do sprzedaży na rynku otwartym (początkowo dało się ją kupić wyłącznie w Plusie), tak cena Xperii XZ2 jest zwyczajnie zaporowa i do zakupu tego modelu zachęcała jedynie oferta przedsprzedażowa, w której klienci otrzymywali gratis konsolę PlayStation 4 Slim 500 GB i trzy gry.

Ostatnio nadarzyła się mega okazja, aby kupić Xperię XZ2 za jedyne 2699 złotych, ale promocja już się zakończyła i zapewne szybko się nie powtórzy. Sony nie zamierza jednak czekać, aż ktoś łaskawie kupi jej najnowsze high-endy, tylko bierze sprawy w swoje ręce i skutecznie do tego zachęca. Niewątpliwie bowiem oferta zwrotu 600 złotych przy zakupie Xperii XZ2 i 200 złotych przy zakupie Xperii XZ2 Compact skusi niejednego, aby wybrał właśnie któryś z modeli japońskiego producenta.

Jak podają porównywarki cenowe, aktualnie za Xperię XZ2 trzeba zapłacić 3598 złotych, natomiast za Xperię XZ2 Compact 2598 złotych. Jak szybko zapewne już policzyliście, po otrzymaniu zwrotu okaże się, że pierwszy z model kosztował Was 2998 złotych, natomiast drugi 2398 złotych. W jednym i drugim przypadku jest zacnie, aczkolwiek mimo wszystko na wyobraźnię mocniej działa te sześć stówek ;)

Jeśli chodzi o zasady oferty promocyjnej, to pierwsze, co należy zrobić, to w dniach od 21 maja do 31 lipca 2018 roku kupić Xperię XZ2 lub Xperię XZ2 Compact w jednym z wymienionych sklepów: Sony Centre, sklep internetowy (e-store) Sony Mobile, RTV Euro AGD, Oleole.pl, Media Expert, Avans.pl, Electro.pl, Media Markt, Saturn, Redcoon.pl, Neonet, x-kom, 4CV, Komputronik lub na Allegro (strefa marek – wyłącznie Oficjalny Sklep Sony Mobile prowadzony przez M-point) bądź też u operatorów: Orange, Play, T- Mobile, Plus.

W następnej kolejności należy zalogować się lub zarejestrować w aplikacji Xperia Lounge. Po najwcześniej piętnastu dniach (dzięki temu Sony chce uniknąć sytuacji, kiedy ktoś skorzysta z prawa zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zakupu) wyświetli się indywidualny kod, który trzeba podać w odpowiednim formularzu, znajdującym się na >tej stronie<. Zgłoszenie zostanie zweryfikowane w ciągu 21 dni (maksymalnie może się to przeciągnąć do 30 dni, jeśli będzie ich dużo). Po pomyślnej weryfikacji producent skontaktuje się z klientem, aby ten mu podał numer rachunku, na który ma dokonać zwrotu (jest na to czas maksymalnie do 30 września 2018 roku).

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Wszystkie informacje zainteresowani znajdą na >stronie promocji< i w podlinkowanym poniżej regulaminie.

Regulamin akcji promocyjnej „Xperia XZ2- Cashback”

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/04/19/recenzja-test-opinia-sony-xperia-xz2/

Źródło: informacja prasowa