Skoro już rozmawiamy o małych smartfonach, proszę - promocja na Sony Xperia XZ1 Compact | Tabletowo.pl

Skoro już rozmawiamy o małych smartfonach, proszę – promocja na Sony Xperia XZ1 Compact

Dołącz do dyskusji 0

Jest różnica między 2399 złotych za Xperię XZ1 Compact w oficjalnej dystrybucji w Polsce a 1550 zł za Xperię XZ1 Compact z Amazonu? Ano jest, i to spora – właściwie tylko cenowa. Warto skorzystać.

Poszukiwania małych, mocnych smartfonów zwykle szybko się kończą. Człowiek zatrzymuje się na wyborze między Xperiami z serii Compact a iPhonem SE. Jeśli nie po drodze nam z iOS-em, to wyboru właściwie nie ma: dotąd tylko Sony oferowało urządzenia o małej przekątnej ekranu i mocnych podzespołach.

Na jeden z modeli tego producenta trwa właśnie promocja. W niemieckim Amazonie możemy kupić Xperię XZ1 Compact, czyli zeszłorocznego flagowca Sony w małej obudowie, za 365,28 euro, czyli równowartość około 1550 złotych. Trzeba stwierdzić, że to całkiem nielicha oferta.

Trzeba podkreślić, że to nie pierwsza – i zapewne nie ostatnia – promocja na mały smartfon Sony. Prawdziwi łowcy okazji widzieli już ten model w przecenie na 300 euro, co było niezwykle łakomym kąskiem.

Trzeba przypomnieć, że w Polsce cena tego modelu jeszcze nie spadła – być może stanie się to po rozpoczęciu się sprzedaży XZ2 Compact, czyli 4 kwietnia. Z tym, że jeśli na półki trafi nowa „mała” Xperia, to ceny poprzedniczki powinny wtedy zostać obniżone również u sprzedawców na Amazonie. Wobec tego – o ile oczywiście nie potrzebujemy malucha już teraz – osobiście wstrzymałbym się z zakupem jeszcze z miesiąc. Kto wie, czy w ten sposób nie zaoszczędzimy jeszcze więcej?

źródło: Amazon dzięki Fedex4

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona