fot. Pixabay

Mega promocja na smartfony w Media Expert! Nie możesz przejść obojętnie

Dość rzadko zdarzają się promocje, które powodują opad szczęki i sprawiają, że bez żalu wydajemy swoje ciężko zarobione pieniądze. W Media Expert można teraz jednak kupić smartfony w wyjątkowo niskich cenach (najniższych na rynku z oficjalnej dystrybucji), i to zarówno flagowce, jak i modele ze średniej półki. A i przy okazji jest też bardzo dobra oferta na jeden smartwatch.

Dla pewności podejrzałem ceny w porównywarkach i nie mam wątpliwości, że są to najlepsze oferty na rynku w oficjalnej dystrybucji. Jeśli więc rozglądaliście się właśnie za nowym smartfonem, to jest to wręcz idealny moment, aby sobie go sprawić, gdyż ceny są naprawdę wyjątkowo korzystne!

Reklama

Po przejściu na stronę produktu zobaczycie cenę regularną – aby ją obniżyć, należy użyć w koszyku kodu rabatowego ME-1346.

To, co tygryski lubią najbardziej, czyli flagowce

Zaczniemy od tego, co najciekawsze, czyli high-endów. Na pierwszy ogień pójdą smartfony od Apple, które dość rzadko można wyrwać w obniżonych cenach:

Jeśli natomiast wolelibyście flagowca z Androidem, to tutaj też znajdą się świetne oferty:

Smartfony ze średniej półki

Tutaj też jest w czym wybierać, chociaż obniżki są już zauważalnie mniejsze (aczkolwiek wciąż są to najlepsze ceny na rynku z oficjalnej polskiej dystrybucji).

Bonus: smartwatch

Jak wspomniałem już na wstępie, w świetnej cenie można kupić także jeden smartwatch. Mowa tu o Honor Watch Magic, którego dostaniecie za 549 złotych, czyli taniej o co najmniej 72 złote:

Recenzja Honor Watch Magic

Promocja zakończy się w niedzielę, 11 sierpnia 2019 roku, o godzinie 23:59. Akcja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Media Expert.

*niż w innych sklepach, które sprzedają smartfony z oficjalnej dystrybucji