Galaxy S9 i Galaxy S9+ kilkaset złotych taniej, a do tego głośnik Marshall i 400 zł więcej przy odkupie starego smartfona

Ceny tegorocznych flagowców Samsunga startowały z dość wysokich poziomów – za Galaxy S9 trzeba było zapłacić 3599 złotych, a za Galaxy S9+ 3999 złotych. Teraz oba smartfony można jednak kupić o kilkaset złotych taniej, a przy okazji zgarnąć też całkowicie za darmo głośnik marki Marshall i jeszcze 400 złotych więcej przy odsprzedaży starego telefonu.

Ogólnie na obniżkę ceny zdecydowały się wszystkie sklepy, które są oficjalnymi dystrybutorami smartfonów Samsunga, ale przywołany na wstępie pakiet gratisów dostaniecie tylko wtedy, kiedy kupicie Galaxy S9 lub Galaxy S9+ w sklepie Media Expert. Musicie się też pospieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do niedzieli, 30 września 2018 roku.

Po obniżce ceny Galaxy S9 kosztuje 2898 złotych, a Galaxy S9+ 3398 złotych. Względem cen początkowych jest to więc taniej o – odpowiednio – 701 i 601 złotych. Aby odebrać prezent w postaci głośnika marki Marshall, należy aktywować smartfon najpóźniej do 3 października 2018 roku. Po 14 dniach w aplikacji Samsung Members pojawi się kod, uprawniający do odbioru gratisu, który należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Trzeba jednak pamiętać, że jest on ważny tylko przez 7 dni!

W przypadku zakupu Galaxy S9 klient dostanie głośnik Marshall Acton o wartości 659 złotych. Taki sam gratis przewidziany jest również przy zakupie Galaxy S9+.

Oprócz gratisu w postaci głośnika Marshall, kupujący Galaxy S9 i Galaxy S9+ mogą liczyć na dodatkowe 400 złotych zwrotu przy odsprzedaży swojego starego smartfona (lub jakiegokolwiek innego telefonu) na stronie internetowej odkup.samsung.pl.

Lista smartfonów dostępnych w promocji:

Regulamin Promocji „Razem Bardziej” (PDF)

Zmiana Regulaminu Promocji Samsung Odkup (PDF)

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/23/recenzja-test-samsunga-galaxy-s9-plus/