Maxcom MS459 Harmony (fot. Maxom)

Maxcom MS459 Harmony – jedyny w swoim rodzaju smartfon w promocji w Play

Sklepowe półki uginają się pod ciężarem przeróżnych smartfonów, jednak Maxcom MS459 Harmony jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ reprezentuje zupełnie odmienne podejście do inteligentnego telefonu. Producent wraz z Play zorganizowali promocję, w ramach której po zakupie tego urządzenia można otrzymać bon o wartości 100 złotych na zakupy w sklepie maxcom.pl.

Specyfikacja Maxcom MS459 Harmony

Już na wstępie trzeba powiedzieć, że jest to smartfon skierowany do ściśle określonej grupy użytkowników – takich, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z tego typu telefonu, albo szukają urządzenia „prostego w obsłudze, a jednocześnie nowoczesnego i innowacyjnego” (takich producent używa określeń w materiałach promocyjnych).

Maxcom MS459 Harmony wyposażono w 4,5-calowy wyświetlacz IPS o proporcjach 16:9 i rozdzielczości FWVGA 854×480 pikseli, czterordzeniowy (4x ARM Cortex-A53; 28 nm) procesor MediaTek MT6737 1,3 GHz z układem graficznym Mali-T720, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.

Maxcom MS459 Harmony ma na pokładzie również aparaty o rozdzielczościach 8 Mpix na tyle i 2 Mpix na przodzie oraz modem do obsługi sieci 4G LTE. W przeciwieństwie jednak do niemal wszystkich mainstreamowych smartfonów na rynku, w tym modelu znajdziemy także fizyczne klawisze funkcyjne Androida (otwarte aplikacje, ekran domowy, wstecz) i przycisk Pomocy.

Przy tym ostatnim warto się na chwilę zatrzymać, ponieważ producent zadbał o to, aby oferował on rozbudowane funkcje. Przede wszystkim po jego wciśnięciu użytkownik może połączyć się ze zdefiniowanym wcześniej kontaktem lub wysłać wiadomość alarmową wraz z dokładną lokalizacją. Użytek z niego mogą jednak zrobić również (na przykład ratownicy), ponieważ po jego wciśnięciu zobaczą (ustawione wcześniej) informacje na temat m.in. grupy krwi, przyjmowanych lekach i alergiach właściciela, nawet jeśli smartfon będzie zablokowany. Co ciekawe, w formularzu można też zawrzeć zgodę na oddanie organów na wypadek śmierci.

fot. Maxcom

Maxcom MS459 Harmony zasilany jest przez akumulator o pojemności 2200 mAh, który można ładować również z wykorzystaniem dedykowanej stacji dokującej (za pośrednictwem portu USB-C). Smartfon ma wymiary 138x69x11 mm i waży 180 gramów.

Warto też odnotować fakt, że Maxcom udostępnia narzędzie, dzięki któremu można zdalnie (za pośrednictwem komputera) zarządzać niektórymi funkcjami w smartfonie, m.in. ustawić budzik, informacje ICE i parametry dźwięków. W tym celu należy zalogować się na stronie remote.maxcom.pl za pomocą konta Google.

fot. Maxcom

Cena Maxcom MS459 Harmony i promocja w Play

Regularna cena tego modelu to 699 złotych. W Play bez umowy trzeba za niego zapłacić złotówkę mniej, czyli 698 złotych, ale smartfon dostępny jest także w abonamencie.

Osoby, które w dniach od 9 do 26 maja 2019 roku kupią w Play Maxcom MS459 Harmony będą mogły odebrać bon o wartości 100 złotych na zakupy w sklepie maxcom.pl. Aby go dostać, należy wpisać IMEI smartfona na dedykowanej stronie internetowej.

Otrzymany bon można zrealizować do 30 czerwca 2019 roku przy zakupach o wartości co najmniej 250 złotych.

Regulamin akcji „100 zł za zakup Maxcom MS459 Harmony w Play” (PDF)

Źródło: informacja prasowa