Niezła promocja na Essential Phone – może być Twój już za niecałe 1200 złotych

Chociaż Essential Phone ma już ponad rok na karku, nadal pozostaje ciekawą propozycją. A już szczególnie teraz, kiedy można go kupić za niecałe 1200 złotych. Dla porównania, smartfon ten na start kosztował 699 dolarów, tj. równowartość ponad 2600 złotych.

Essential Phone nigdy nie był dostępny oficjalnie w Polsce i nic się w tej kwestii nie zmieniło, ale właśnie nadarza się okazja, aby kupić go z dostawą pod każdy adres w naszym kraju. Na amerykańskim Amazonie trwa bowiem promocja, w której do nabycia jest smartfon w kolorze Halo Gray z możliwością wysyłki do Polski.

Aktualnie regularna cena Essential Phone wynosi 499 dolarów, lecz amerykański Amazon sprzedaje go za 223,99 dolara. Do tej kwoty trzeba jednak doliczyć jeszcze podatki i koszt przesyłki, wskutek czego koniec końców otrzymujemy kwotę rzędu 288,11 dolara lub – jeśli ktoś zechce płacić w złotówkach – 1155,47 złotych. A jeżeli wybierzecie nieco szybszą wysyłkę, wówczas zapłacicie 293,85 dolara lub 1178,08 złotych.

W pierwszym przypadku planowana dostawa jest na okres od 4 do 11 września, natomiast w drugim na 22 sierpnia (stan na moment publikacji informacji o promocji). Różnica jest więc naprawdę spora i – przynajmniej moim zdaniem – warto dopłacić te niecałe 23 złotych i cieszyć się sprzętem już za kilka dni.

Jeśli przed ewentualnym zakupem chcielibyście zapoznać się ze specyfikacją Essential Phone, to wszystkie informacje na jego temat znajdziecie w >tym artykule<.

Źródło: @foormanski