Przy odrobinie szczęścia, od 2 do 4 marca będzie można kupić smartfon Bluboo za jedyne 10 dolarów | Tabletowo.pl

Przy odrobinie szczęścia, od 2 do 4 marca będzie można kupić smartfon Bluboo za jedyne 10 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli jesteście „łowcami promocji” lub po prostu macie odrobinę szczęścia w życiu, to powinna zainteresować Was akcja Bluboo, w ramach której można zgarnąć smartfon ten marki za jedyne 10 dolarów, czyli niewiele ponad 40 złotych.

Z okazji tego, że oficjalny sklep Bluboo na AliExpress stał się członkiem AliExpress Russia Mall, producent przygotował specjalną akcję promocyjną, dzięki której kilku szczęśliwców kupi Bluboo Mini lub Bluboo Edge za jedyne 10 dolarów.

Od 2 do 4 marca, na dedykowanej stronie będzie można „złapać” kupon 10-dolarowy lub bon zniżkowy o wartości 5 dolarów. Ich liczba jest jednak ograniczona, więc trzeba wykazać się sporym refleksem. Pula odnawia się każdego dnia o godzinie 17:00 UTC+8, czyli o 10:00 czasu polskiego.

Po otrzymaniu kodu rabatowego należy następnie złożyć zamówienie na Bluboo Mini lub Bluboo Edge i w komentarzach do transakcji wpisać uzyskany bon (ten 10-dolarowy). Jeżeli Wam się poszczęści, zadziała on w ten sposób, że „zbije” cenę do poziomu 10 dolarów. Jeśli nie, to nadal możecie wykorzystać ten drugi, który obniża cenę urządzenia o 5 dolarów.

Akcja trwa od 2 do 4 marca włącznie i główną zasadą jest tu: kto pierwszy, ten lepszy. Jeżeli więc lubicie ścigać się z czasem i macie świetny refleks lub po prostu odrobinę szczęścia – spróbujcie „wyrwać” Bluboo Mini lub Bluboo Edge za 10 dolarów. Jeśli Wam się uda, koniecznie się pochwalcie!

Artykuł powstał przy współpracy z Bluboo

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona