Promocja: fajne słuchawki Xiaomi w dobrej cenie. Do wyboru przewodowe i bezprzewodowe 19

Promocja: fajne słuchawki Xiaomi w dobrej cenie. Do wyboru przewodowe i bezprzewodowe

Akcja partnerska

Dobre słuchawki nie są złe – a już szczególnie te od Xiaomi, no bo w końcu #XiaomiLepsze, prawda? Jeżeli akurat rozglądaliście się za nową parą, to właśnie nadarza się okazja, żeby kupić ją w dobrej cenie. I to bez względu na to, czy preferujecie zestawy z kablem, czy bezprzewodowe.

Słuchawki przewodowe

Jeżeli jesteście zwolennikami klasycznych rozwiązań, to w sklepie Cafago znajdziecie słuchawki Xiaomi Dynamic Coil, które standardowo kosztują 19,57 dolara. Teraz jednak możecie je kupić za 14,99 dolarów, tj. równowartość ~55 złotych – wystarczy, że użyjecie kodu rabatowego APPAE0. Do wyboru jest zarówno biała, jak i czarna wersja kolorystyczna.

Musicie jednak pamiętać, że podczas jednej transakcji możecie kupić tylko jedną parę słuchawek w promocyjnej cenie, ponieważ rabat naliczy się tylko raz. Przesyłka z Chin jest darmowa. Kod rabatowy jest ważny do 20 maja 2018 roku włącznie.

Jeśli zaś chodzi o same słuchawki, to – jak już wspomniałem – jest to bardzo klasyczny zestaw, wkładany (a nie wciskany) do ucha. W dodatku wewnętrzna strona słuchawek przypomina EarPodsy od Apple. Po zewnętrznej jest natomiast bardzo ładny, metalowy akcent. Warto też wspomnieć o tym, że wtyczka jest obrócona o 90° względem kabla, dzięki czemu nie powinna się aż tak szybko uszkodzić. Producent deklaruje również, iż kabel nie powinien się zbyt łatwo plątać. Oczywiście jest także mikrofon do przeprowadzania rozmów głosowych.

Słuchawki bezprzewodowe

Jeżeli natomiast nie cierpicie kabli i w każdej sytuacji wybieracie rozwiązania bezprzewodowe, to podejrzewam, że może Was zainteresować ta propozycja. Słuchawki Xiaomi Collar standardowo w sklepie Cafago kosztują 72,23 dolara, lecz do 15 maja 2018 roku włącznie możecie kupić je za 56,39 dolara, tj. równowartość ~200 złotych. Aby obniżyć cenę, wystarczy użyć kodu rabatowego APPAE1.

Słuchawki łączą się ze smartfonem poprzez Bluetooth 4.1. Ich niewątpliwymi zaletami są obsługa kodeków aptx i funkcja redukcji szumów z otoczenia. Na jednym ładowaniu zestaw może grać nawet przez 8 godzin. W przypadku samych rozmów telefonicznych ten czas wydłuży się o 2 godziny, do 10 godzin. W trybie czuwania popracują z kolei… 200 godzin! Ładowanie baterii o pojemności 137 mAh od 0% do 100% trwa od 2 do 3 godzin.

W sklepie Cafago do wyboru są trzy wersje kolorystyczne tych słuchawek: czarna, szara i Rose Gold – dla każdego więc coś miłego. Na końcu warto jeszcze dodać, że po zewnętrznej stronie słuchawki mają magnesy, którymi można je złączyć po wyjęciu z ucha, dzięki czemu nie będą się majdoliły na torsie ;)

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Cafago