Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM3 w świetnej cenie – brać!

Poszukując słuchawek nausznych Bluetooth z aktywną redukcją szumów nie mogliście nie natknąć się na Sony WH-1000XM3. Naprawdę trudno im cokolwiek zarzucić, a teraz dostępne są w kapitalnej cenie.

Wśród bezprzewodowych słuchawek z dobrą redukcją szumów i jednocześnie mogących pochwalić się solidną jakością brzmienia może i jest kilku wybitnych graczy, między innymi ze stajni Sony czy Bose, ale zwykle są to akcesoria, za które trzeba zapłacić sporo ponad 1000 zł, a to często próg będący barierą dla osób, które chciałyby sprawić sobie muzyczne nauszniki Bluetooth z prawdziwego zdarzenia.

Reklama

Ni stąd, ni zowąd pojawiła się świetna promocja na słuchawki Sony WH-1000XM3, która rozwiązuje ten problem. Zyskały one cenę 998 złotych – a więc mieścimy się w tysiaku, i zyskujemy świetny sprzęt grający ze znakomitym systemem redukcji szumów od japońskiego producenta.

W takiej cenie znajdziemy te słuchawki w sklepie Media Expert, ale także w innych sklepach z elektroniką, w tym w oficjalnym Sony Centre. Wygląda to więc albo na zorganizowaną akcję promocyjną, albo na dłużej trwającą obniżkę cen. Jakkolwiek jest, trzeba się z niej cieszyć, bo WH-1000XM3 to naprawdę świetny sprzęt, który warto mieć w domu, a tym bardziej podczas podróży hałaśliwymi środkami transportu.

Poznajcie naszą opinię: