Promocja: słuchawki Level In do wybranych tabletów Samsunga gratis | Tabletowo.pl

Promocja: słuchawki Level In do wybranych tabletów Samsunga gratis

Dołącz do dyskusji 0

Dziś mam dzień szperania po różnych zakamarkach sieci w poszukiwaniu interesujących promocji. Na jedną dziś już trafiłam – Lenovo Tab S8-50 z zestawem akcesoriów za 699 złotych. Ale okazuje się, że X-KOM w Strefie Okazji nieco się rozszalał i nie jest to jedyna ciekawa oferta, na którą faktycznie warto zwrócić uwagę. Otóż do wybranych tabletów Samsunga sklep dodaje gratis słuchawki Level In (których wartość aktualnie to ok. 150 złotych).

Maj za pasem, Pierwsze Komunie również. Może się zatem okazać, że jeden z oferowanych zestawów będzie dobrym pomysłem na prezent z tej okazji. Warto jednak wziąć pod uwagę, że nie są to najnowsze urządzenia koreańskiego koncernu, a zeszłoroczne. Być może mimo wszystko komuś przyda się informacja o tej promocji.

Level In otrzymacie z następującymi tabletami:

  • Galaxy Tab 4 7.0 T235 LTE: 799 złotych ze słuchawkami Level In i rysikiem (cena w sieci za sam tablet: ok. 735 złotych),
  • Galaxy Tab Pro 8.4 T320 WiFi: 1149 złotych ze słuchawkami Level In (cena w sieci za sam tablet: ok. 1189 złotych),
  • Galaxy Tab Pro 10.1 T525 LTE: 1699 złotych ze słuchawkami Level In i etui (cena w sieci za sam tablet: ok. 1699 złotych).

W promocji są też inne tablety, ale cena za zestaw nie jest już tak atrakcyjna, jak w przypadku powyższychofert. Linki do Allegro znajdziecie poniżej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona