Tanie i dobre słuchawki? KZ ZS3 aktualnie w promocji za 30 złotych! | Tabletowo.pl

Tanie i dobre słuchawki? KZ ZS3 aktualnie w promocji za 30 złotych!

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze parę lat temu, gdy ktoś się mnie pytał „Dawid, jakie kupić słuchawki do 30/40/50 zł?”, nie wiedziałem, co odpowiedzieć. Obecnie mamy wiele chińskich firm, które oferują przyzwoite słuchawki w tej półce cenowej, spośród których najbardziej popularną marką jest firma KZ. Jeśli masz zamiar kupić budżetowe słuchawki, nie czekaj – zrób to teraz.

Obecnie trwa promocja w sklepie Gearbest na słuchawki KZ ZS3, można je kupić za $9, co po aktualnym kursie na Revolut daje nam 31,81 złotych (w Polsce przyjdzie nam za nie zapłacić dokładnie 99 złotych)! Pewnie większość stwierdzi, że w tej cenie nie można kupić dobrych słuchawek i może mieć rację, bo tego typu słuchawki nie zadowolą audiofila. Za to bez większego problemu spełnią wymagania osoby, która po prostu szuka lepiej grających słuchawek od tych, które dostaje w zestawie z telefonem.

KZ ZS3 skierowane są do osób, które cenią sobie czysty dźwięk z dominacją basu. Jednakże, moim zdaniem poza dźwiękiem, słuchawki wyróżniają się rzadką cechą w tym segmencie cenowym, mianowicie możliwością wymiany kabla. Jeśli uprawiamy sport, cenimy sobie komfort a nie chcemy inwestować większych pieniędzy w słuchawki Bluetooth, warto rozważyć zakup kabla Bluetooth do słuchawek marki KZ. Pewnie część osób pomyślała, że jest to duża inwestycja – nic bardziej mylnego. Kabel Bluetooth możemy aktualnie zakupić z kuponem zniżkowym za cenę $3,5 (Revolut pokazuje, że jest to 12,37 zł).

Według producenta, kabel BT pozwala na korzystanie ze słuchawek na jednym ładowaniu do 4h, jednakże z własnego doświadczenia wiem, że baterii wystarcza na około 2h. Kabel mogę polecić osobom aktywnym głównie do słuchania muzyki, gdyż przy oglądaniu filmów na Youtube czy też Netflix pojawia się opóźnienie między dźwiękiem w słuchawkach a obrazem.

Podsumowując, jeśli szukasz tanich słuchawek, nie zastanawiaj się i kupuj KZ ZS3, póki są w promocji. A jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, zastanów się nad dokupieniem kabla Bluetooth.

KZ ZS3 kupon dla nowych użytkowników GBAFFNEW65

Kabel BT KZ kupon dla wszystkich użytkowników RGKG04

Źródło: Pepper, Gearbest

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona