słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3 (fot. Huawei)

Tylko dziś: słuchawki z redukcją szumów Huawei FreeBuds 3 za mniej niż 400 zł

Słuchawki bezprzewodowe dobrej jakości przestały być fanaberią i produktem dla nielicznych. Dzięki popularyzacji AirPodsów i podobnych im konstrukcji, mamy dostęp do akcesoriów o niezłych możliwościach muzycznych za rozsądną cenę. Od czasu do czasu trafiają się promocje, które umożliwiają zaopatrzenie się w taki sprzęt w stosunkowo niedużych pieniądzach. Dziś trwa promocja na Huawei FreeBuds 3.

Reklama

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 debiutowały na naszym rynku w cenie 699 zł. Dla mnie osobiście pchełki te nie były warte takich pieniędzy. Mając w kieszeni 7 stówek na akcesorium typu TWS wolałem zainwestować w urządzenie konkurencji, znacznie sprawniej radzące sobie z technologią aktywnej redukcji szumów. Jednak FreeBuds 3 powoli taniały, by obecnie w wielu sklepach kosztować mniej więcej 550 zł. Szczęśliwie dziś można je kupić za 399 zł.

https://youtu.be/Q2gyrmy0pw8

Reklama

Huawei FreeBuds 3 w jednodniowej promocji

Szereg sklepów, w tym oficjalny sklep Huawei, ruszyło dziś z tymczasowymi promocjami na wspomniane słuchawki bezprzewodowe. W większości ich cena to 399 zł. Media Expert dostaniecie je za 398 zł.

Żeby uzyskać taką cenę, należy w koszyku z zamówieniem wpisać kod R-06-080420. W przeciwnym wypadku musielibyśmy zapłacić za nie jakieś 150 zł więcej.

Za prawie 400 zł wygodne słuchawki douszne z ANC z etui ładowanym przez USB-C to znacznie, znacznie lepszy deal niż za 5 i pół Władysławów Jagiełło.

Huawei zapewne zdaje sobie sprawę, że rywalizacja z innymi producentami akcesoriów będzie coraz trudniejsza, więc firma postanowiła sięgnąć po argument cenowy. Nam jak najbardziej takie argumenty odpowiadają, przez co możemy zaopatrzyć się w dobrą elektronikę w rozsądnych kwotach.

Pełną recenzję Huawei FreeBuds 3 znajdziecie w poniższym linku. Paweł postarał się prześwietlić to akcesorium z każdej strony, uwydatniając wszystkie jego zalety, ale także nie przemilczał wad. Zachęcam do zapoznania się z tym testem.