Promocja SkyCash: do 10 zł zwrotu za przejazd iTaxi

Poniedziałki nie muszą być wcale takie złe. Dziś dowiadujemy się o promocji SkyCash, w której obniżymy sobie opłatę za przejazd iTaxi.

Reklama

10 złotych to może nie majątek, ale – jak to mówią – piechotą nie chodzi. Co prawda nikt nie zamierza nam dawać 10 zł, a mamy okazję je po prostu zaoszczędzić, ale zawsze to dyszka do przodu. Jak się za to zabrać?

Jeśli korzystamy od czasu do czasu z transportu przy pomocy taksówek, to przy zamówieniu jednej z nich w aplikacji SkyCash, zapłacimy za przejazd do 10 zł mniej. To znaczy – ostatecznie zapłacimy mniej, bo technicznie rzecz biorąc zapłacimy normalnie, a SkyCash zwróci nam część pieniędzy na kartę.

Reklama

Jak skorzystać w promocji?

Konieczne jest spełnienie kilku warunków:

  1. Należy mieć aktywny portfel Masterpass.
  2. Do płatności za zamówiony przejazd trzeba wskazać wybraną kartę Mastercard lub Maestro.

Promocja jest jednorazowa. Użytkownik może otrzymać zwrot w wysokości 30% transakcji, jednak nie więcej niż 10 złotych. Zwrot powinien pojawić się na naszym koncie w ciągu 7 dni od transakcji.

Należy pamiętać jednak o jednej istotnej sprawie. Do portfela Masterpass można dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard. Za płatność Visą nie dostaniemy zwrotu!

To właściwie jedyny minus wspomnianej akcji. Poza tym, w żaden sposób na niej nie tracimy. Używajcie!

SkyCash pobierzecie ze sklepu Google Play oraz App Store.

Kompletny regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.

źródło: SkyCash