Promocja: SkyCash zwróci Ci pieniądze za trzy bilety

Jeśli często podróżujecie komunikacją miejską, ta promocja może przypaść Wam do gustu. SkyCash oferuje zwrot pieniędzy nawet za trzy bilety. Wystarczy spełnić tylko jeden warunek – skorzystać z portfela Masterpass.

Reklama

SkyCash przygotował promocję, podczas której przy zakupie trzeciego biletu klientowi zwracany jest jego koszt. Żeby skorzystać z tytułowej promocji, musi on wybrać portfel Masterpass jako metodę płatności. Do portfela możliwe jest również dodanie karty Visa. Pamiętajcie jednak, że w promocji uznawane są jedyne te transakcje, które zostały opłacone kartą MasterCard lub Maestro.

Reklama

Maksymalna wartość zwrotu wynosi 5 złotych – czyli jeżeli zakupicie bilet o większej wartości, zwrócone zostanie Wam gwarantowane 5 złotych. W przypadku kupna tańszego biletu, zwracana jest równowartość jego ceny. Zwrócone środki powinny pojawić się na koncie użytkownika w ciągu 7 dni od dokonania transakcji. Jeśli tak się nie stanie, ma on 15 dni na złożenie reklamacji.

Ile razy można wziąć udział w promocji?

Z oferty można skorzystać maksymalnie trzy razy. Wtedy użytkownik dostanie zwrot za trzeci, szósty oraz dziewiąty bilet, co daje nawet 15 zł zwrotu. Każdy wykonywany jest osobno. Należy pamiętać, że w promocji liczą się wykonane transakcje. Jeśli kupicie 3 bilety w ciągu jednej transakcji, będzie ona liczona jako jeden bilet. Każdy z nich musi więc zostać kupiony osobno. Oferta ważna jest od 2 do 31 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji „Odbierz zwrot za 3ci bilet” (PDF)

W jaki sposób uruchomić portfel Masterpass?

W aplikacji SkyCash (dostępnej na systemy iOS oraz Android) wystarczy dodać dane karty płatniczej albo aktywować portfel dla tych, które są już podpięte. Robi się to przez logowanie i podanie PIN-u do konta SkyCash w celu potwierdzenia tożsamości. Następnie zostaje weryfikacja karty, którą dokonuje się przez podanie danych CVC2/CVV2.

Dla osób, które nie posiadają kart miejskich czy biletów długoterminowych, promocja jest na pewno warta uwagi. Jeśli będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, może zakończyć się wcześniej, ponieważ pula na zwroty jest ograniczona (SkyCash nie podaje jej wielkości).

Źródło: SkyCash