Spora obniżka gier z serii Sid Meier’s Civilization na Steam

Niektóre z części serii przecenione o aż 75%

Myślę, że mało który gracz nie zna gier z serii Sid Meier’s Civilization. Jednak jeśli ktoś z was nie miał jeszcze przyjemności zagrać w którąś z części tych świetnych gier strategicznych, to właśnie jest dobra okazja ku temu, by nadrobić zaległości. Na Steam wystartowała spora obniżka cen na wybrane gry, zawartość dodatkową i kolekcje z serii gier Sid Meier’s Civilization.

Zacznijmy od tego, że promocja potrwa na platformie Steam do 20 maja 2019 roku. W tym czasie niektóre z części gier z serii Sid Meier’s Civilization zostały przecenione o aż 75%! Najnowsza odsłona serii z szóstką w nazwie również załapała się na całkiem niezłą obniżkę, która wynosi aż 67%. Jeśli jesteście już w posiadaniu Civilization VI, to musicie wiedzieć, że również cyfrowe dodatki do niej zostały znacznie przecenione.

Reklama
Gry z serii Sid Meier’s Civilization to jedne z najlepiej ocenianych i najbardziej popularnych gier strategicznych w historii. Na zrzucie ekranu powyżej najnowsza część serii Sid Meier’s Civilization VI — która również odniosła spory sukces na rynku i została wydana na PC, iOS i Nintendo Switch.

Listę z wybranymi produktami po przecenie prezentuję poniżej:

 

 

 

  • Sid Meier’s Civilization Anthology – (-55%) – 251,49 zł – (Zestaw 5 produktów: Sid Meier’s Civilization® III Complete, Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition, Sid Meier’s Civilization V, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Rising Tide)

Jak widać obniżka ominęła niestety piątą część (moją ulubioną na marginesie) jak i najnowszy dodatek do Sid Meier’s Civilization VI zatytułowany Gathering Storm.

Skusicie się na którąś z przecenionych gier?

Źródło: Fanpage serii