Promocja: Shiru Samurai 10 za 555 złotych - Tabletowo.pl
Ważne

Promocja: Shiru Samurai 10 za 555 złotych

Tabletowo.pl Promocja: Shiru Samurai 10 za 555 złotych Nowości Promocje

Na rynku zadebiutował pod koniec ubiegłego roku w cenie 749 złotych. Niedługo potem oferowany był za piekielną kwotę 666 złotych. Jeśli chcieliście wejść w jego posiadanie, ale czekaliście na jeszcze lepszą ofertę, być może tym razem się skusicie. Mowa o tablecie Shiru Samurai 10, który w dniu dzisiejszym można nabyć za 555 złotych w Gorącym Strzale. Trudno nie zauważyć, że stosunek ceny do parametrów technicznych w tym momencie jest bardziej niż zadowalający.

Jeśli jesteście zainteresowani Samurai 10, zajrzyjcie do recenzji tego tabletu. Dowiecie się z niej, że na plus zaliczyłam między innymi jakość wyświetlacza, długi czas pracy akumulatora, bezproblemowe odtwarzanie wideo w wielu formatach, szybkie wczytywanie plików PDF, dobrą wydajność w codziennym użytkowaniu, jak i w grach. Ale nie obeszło się również bez wad, wśród których znalazły się problemy z WiFi, jakością wykonania i sporadycznie wariującym ekranem (problemy mogą dotyczyć wyłącznie testowanego egzemplarza).

Parametry techniczne Shiru Samurai 10:
– ekran IPS 9,7” 1024 x 768 pikseli,
– dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 1,6GHz,
– 1GB RAM,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– Android 4.1 Jelly Bean,
– Bluetooth,
– WiFi,
– slot kart microSD,
– wyjście miniHDMI,
– port microUSB,
– aparat 2 Mpix,
– kamerka,
– akumulator o pojemności 7200 mAh,
– waga: 712 g,
– wymiary: 235 x 184 x 10 mm.

Dzięki M.K. za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona