źródło: Samsung

Promocja: Samsung odda Ci nawet 500 złotych, jeśli kupisz jego smartfon

Człowiek z natury jest wygodny i woli robić mniej niż więcej, jeśli przyniesie to podobny skutek. Czasami jednak warto się wysilić – jak na przykład teraz, bowiem po zakupie wybranego smartfona Samsunga z serii Galaxy NoteGalaxy A można otrzymać nawet 500 złotych w gotówce.

Reklama

Odbierz do 500 zł po zakupie smartfona Samsung Galaxy

Jak to zwykle bywa w tego typu promocjach, najpierw trzeba kupić wybrany model z portfolio południowokoreańskiej marki. Tym razem promocją objęto Galaxy A40Galaxy Note 10Galaxy Note 10+. Oferta dotyczy smartfonów nabytych od 20 stycznia do 9 lutego 2020 roku, do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Warunkiem koniecznym jest, aby urządzenie pochodziło z od autoryzowanego partnera (pełna lista w regulaminie). Jednym z nich naturalnie jest sklep Media Expert.

Reklama

Po zakupie smartfona należy go aktywować z kartą SIM polskiego operatora najpóźniej do 12 lutego 2020 roku, do godziny 23:59. Wymagane do tego jest też połączenie z internetem (po WiFi lub z wykorzystaniem sieci komórkowej). Jednocześnie trzeba również utworzyć lub zalogować się na konto Samsung w aplikacji Samsung Members. Po 14 dniach w programie, w zakładce „Korzyści” w sekcji „Oferty” pojawi się baner, który klient musi dotknąć i potem tapnąć przycisk „Pobierz kupon”.

Harmonogram aktywacji pobranych kuponów określa regulamin. Klient otrzyma na adres e-mail kod PIN – w połączeniu z wygenerowanym kuponem pozwoli mu wypłacić pieniądze z bankomatu sieci Euronet (jest na to siedem dni). Po zakupie Galaxy A40 można odzyskać 250 złotych, natomiast po nabyciu Galaxy Note 10Galaxy Note 10+ dwa razy więcej, tj. 500 złotych.

Zasady działania promocji (źródło: Samsung)

Przy okazji każdej tego typu promocji (nie jest to bowiem pierwsza, a już co najmniej -nasta) wiele osób narzeka, dlaczego Samsung po prostu nie obniżył cen danych smartfonów, tylko wymaga od klientów wykonania kilku kroków i spełnienia paru warunków, aby mogli oni otrzymać zwrot. Cóż, najwyraźniej Koreańczykom bardziej opłaca się właśnie taki mechanizm. Klienci jednak i tak powinni być zadowoleni, że mogą odzyskać część wydanej kwoty, jeśli planowali kupić coś z oferty tej marki.

Regulamin promocji „Premia Samsung NOTE 10/10+, A40” (PDF)

Polecamy również: Recenzja Samsunga Galaxy Note 10

Recenzja Samsunga Galaxy Note 10. Mniejszy Note to strzał w dziesiątkę

Źródło: Samsung

Reklama