Kup telefon, a tablet dostaniesz za pół ceny – świetna promocja Samsunga

Chociaż wiele osób nie docenia możliwości jakie dają dziś tablety, to wciąż są to urządzenia bardzo popularne, choć ich sprzedaż ostatnio nieznacznie spada. Szczególnie ciekawym graczem w tym segmencie rynku jest Samsung, który wciąż oferuje rozwiązania na każdą kieszeń i w sercach klientów w naszym kraju utrzymuje stałą opinię solidnej marki z przyzwoitym sprzętem. Producent przygotował dla swoich klientów ciekawą promocję, w której zgarnąć możemy tablet z naprawdę niemałą zniżką.

Na czym polega promocja?

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup smartfona biorącego udział w akcji. Przy zakupie telefonu u wybranego partnera firmy Samsung otrzymamy możliwość dokupienia jednego z dwóch tabletów z zaimplementowaną zniżką 50%.

Do zniżki kwalifikują się dwa tablety, których wybór uzależniony jest od zakupionego przez nas smartfona. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać rabat na tablet Galaxy Tab A10 WiFi musimy zaopatrzyć się w jedno z następujących urządzeń:

Przy zakupie Galaxy A51 będziemy mogli po niższej cenie nabyć tablet Galaxy Tab A8 WiFi.

 

Oferowana zniżka jest dość spora, bowiem obydwa urządzenia to wydatek rzędu kolejno około 800 i 600 złotych. Koszt po zastosowaniu promocji robi się relatywnie niewielki względem oferowanego sprzętu, a urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku prezentu dla naszej pociechy jak i drobnej pomocy przy pracy biurowej. Nie są to urządzenia z najwyższej półki, ale nie można odmówić im funkcjonalności i przyzwoitej jakości wykonania.

Promocja ta może nie tylko być zachętą dla osób wciąż wahających się z zakupem smartfona firmy Samsung, ale prawdopodobnie stanowi też małą deskę ratunku w podbudowywaniu swojej pozycji na rynku w naszym kraju. Aktualnie liderem wśród producentów tabletów w Polsce pozostaje Huawei, który wyprzedza Samsunga aż o 20 punktów procentowych i całkowicie miażdży przy okazji całą resztę konkurencji. Promocje tego typu świetnie sprawdzają się w podbudowywaniu statystyk marki.

Oferta potrwa od 25 marca do 12 kwietnia 2020 roku, lub do wyczerpania zapasów. 

Recenzja Samsunga Galaxy Note 10 Lite. Czy budżetowy Note ma sens?

Źródło: Samsung