Samsung Galaxy S10e

Promo alert: w poniedziałek ruszą dwie promocje na flagowe Samsungi

Wszyscy lubimy promocje, szczególnie gdy objęte są nimi smartfony z najwyższej półki. Już w najbliższy poniedziałek, 13 maja 2019 roku, równocześnie wystartują dwie akcje, dzięki którym po zakupie wybranych flagowców Samsunga będzie można odzyskać 500 złotych lub dostać przydatny w codziennym życiu gratis.

Promocja na Galaxy S9 i Galaxy S9+

Na początku warto odnotować fakt, że obecnie – według porównywarek cenowych – Samsung Galaxy S9 kosztuje w oficjalnej polskiej dystrybucji od 2299 złotych, natomiast Samsung Galaxy S9+ 2899 złotych. To sporo mniej niż w momencie premiery, kiedy trzeba było za nie zapłacić – odpowiednio – 3599 i 3999 złotych, jednak wiadomo, że czas i wprowadzenie do sprzedaży nowej generacji flagowców zrobiły swoje.

Reklama

W najbliższy poniedziałek, 13 maja 2019 roku, ruszy promocja, dzięki której po zakupie Galaxy S9 i Galaxy S9+ klienci będą mogli odzyskać 500 złotych. Co najważniejsze – w gotówce.

Jak sprawuje się Samsung Galaxy S9+ po niecałym pół roku użytkowania?

Oczywiście nie jest to Wasz ulubiony typ promocji, lecz skoro przy minimalnym nakładzie pracy można odzyskać aż pół tysiąca złotych, to dlaczego by nie skorzystać? Tym bardziej, że do namysłu będzie sporo czasu, ponieważ oferta ma obowiązywać do 2 czerwca 2019 roku (lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Dla tych, którzy nie znają tego typu promocji przypomnę, że po zakupie smartfona należy zalogować się (lub zarejestrować) w aplikacji Samsung Members i po 14 dniach dotknąć odpowiedni baner, aby odebrać kod uprawniający do wypłaty zwrotu w bankomacie sieci Euronet.

Promocja na Galaxy S10e

Najmniejszy, najtańszy i przez wielu uważany za najciekawszy ze smartfonów z serii Galaxy S10 również zostanie okraszony promocją – od najbliższego poniedziałku, 13 maja, do 26 maja 2019 roku włącznie po zakupie Galaxy S10e klient będzie mógł dostać w prezencie bezprzewodową ładowarkę Duo Pad.

Recenzja Samsunga Galaxy S10e. Takiego malca brakowało na rynku!

Dokładne szczegóły promocji nie są na razie znane, ale najprawdopodobniej będzie ona wyglądała podobnie, jak ta ze zwrotem 500 złotych po zakupie Galaxy S9 i Galaxy S9+, czyli wymagała zalogowania się (lub zarejestrowania) w aplikacji Samsung Members, dotknięcia baneru promocyjnego i wypełnienia odpowiedniego formularza, ponieważ o przyznaniu nagrody ma decydować kolejność zgłoszeń.

Źródło: Blog Play