Promocja na flagowce Samsunga – w prezencie zwrot 500 złotych lub ładowarka Duo Pad

Rzadko się zdarza, aby jakiś producent wystartował jednocześnie z więcej niż jedną promocją, w dodatku na dwie generacje flagowych modeli. Samsung jednak to właśnie zrobił – w zależności od oferty, klienci mogą otrzymać 500 złotych zwrotu w gotówce lub ładowarkę bezprzewodową Duo Pad.

Promocja na Galaxy S9 i Galaxy S9+

Pierwsza z ofert obejmuje zeszłoroczne flagowce Samsunga. Według informacji z porównywarek cenowych, Galaxy S9 u oficjalnych partnerów kosztuje aktualnie 2599 złotych, a Galaxy S9+ 2899 złotych. Kto jednak od dziś, tj. 13 maja 2019 roku, do 2 czerwca 2019 roku kupi jeden z ww. modeli, będzie mógł odebrać 500 złotych zwrotu w gotówce.

Reklama

Aby skorzystać z promocji, trzeba najpierw kupić Galaxy S9 lub Galaxy S9+ u jednego z partnerów Samsunga (ich pełna lista znajduje się w zamieszczonym poniżej regulaminie, wśród nich jest Media Expert) w podanym powyżej okresie, a następnie aktywować go z polską kartą SIM najpóźniej do 5 czerwca 2019 roku. Po 14 dniach w aplikacji Samsung Members (w zakładce „Korzyści” w sekcji „Oferty”) pojawi się baner promocyjny, który trzeba będzie dotknąć, aby wygenerować niezbędny kod.

Kody pobrane od poniedziałku do niedzieli są aktywowane w czwartek kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail podany w ramach rejestracji Konta Samsung. Od tego momentu klient ma siedem dni, aby udać się do bankomatu sieci Euronet i odebrać zwrot 500 złotych w gotówce.

Regulamin promocji „Premia Samsung S9/S9+” (PDF)

Promocja na Galaxy S10e

W tej ofercie do zakupionych w dniach od 13 maja do 26 maja 2019 roku Galaxy S10e dodawana jest ładowarka bezprzewodowa Duo Pad. Aby ją otrzymać, należy aktywować smartfon z polską kartą SIM najpóźniej do 28 maja 2019 roku, a następnie w aplikacji Samsung Members (w zakładce „Korzyści”) dotknąć baner promocyjny i wypełnić formularz do 31 maja 2019 roku.

Samsung Galaxy S10e i ładowarka Duo Pad (fot. Samsung)

Lista sklepów, w których należy kupić Galaxy S10e, aby otrzymać ładowarkę bezprzewodową Duo Pad, znajduje się w zamieszczonym poniżej regulaminie promocji (wśród nich jest też Media Expert). Liczba ładowarek jest ograniczona – o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ładowarka bezprzewodowa Samsung Duo Pad obsługuje szybkie ładowanie Fast Wireless Charging 2.0 i jest kompatybilna z urządzeniami Qi. Standardowo kosztuje ona od 249 złotych w górę (w zależności od sklepu).

Regulamin promocji „Kup Galaxy S10e, a bezprzewodową ładowarkę Duo Pad otrzymasz w prezencie!” (PDF)

Źródło: informacja prasowa, strona promocji (Galaxy S9/Galaxy S9+), strona promocji (Galaxy S10e)