fot. Samsung

To może być dobry moment na zakup Galaxy S9 i Galaxy S9+, bo można odzyskać nawet 750 złotych w gotówce

Sezon przedświątecznych promocji można uznać za otwarty. Huawei daje tablet za złotówkę przy zakupie Mate 20 lub Mate 20 Pro, a Samsung zwraca nawet 750 złotych w gotówce, jeśli ktoś zdecyduje się wybrać Galaxy S9 lub Galaxy S9+. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej (bardzo kuszącej) oferty?

Prawdopodobnie sporo osób kupiło Galaxy S9+ w miniony weekend, ponieważ Samsung obniżył jego cenę na cztery dni do niezwykle atrakcyjnego poziomu 2699 złotych. Jeśli ktoś jednak nie skorzystał z tej oferty, wcale nie musi sobie pluć w brodę. Właśnie bowiem producent uruchomił kolejną promocję, dzięki której można odzyskać nawet 750 złotych w gotówce.

Reklama

750 złotych zwrotu w gotówce po zakupie Galaxy S9 i Galaxy S9+

Aby skorzystać z przygotowanej przez Samsunga oferty, najpierw trzeba kupić Galaxy S9 lub Galaxy S9+ u operatorów lub w jednym ze sklepów, wymienionych w regulaminie. Jak podają porównywarki, obecnie podstawowy model kosztuje ~2999 złotych, natomiast ten z „Plusem” w nazwie 3299-3399 złotych. Jest na to czas do 26 grudnia 2018 roku.

Kiedy już to zrobicie, najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku musicie aktywować smartfon, tzn. włączyć go z włożoną doń kartą SIM i zapewnić mu dostęp do internetu, a następnie jeszcze zalogować się do aplikacji Samsung Members. Trzeba wykonać wszystkie ww. kroki, gdyż w przeciwnym razie nie zostaną spełnione wymagania zapisane w regulaminie.

Po 14 dniach we wspomnianym programie (w sekcji „Korzyści”) pojawi się baner promocyjny, który należy dotknąć, aby otrzymać kod, uprawniający do wypłaty 500 złotych z bankomatu sieci Euronet. Na wyciągnięcie gotówki z bankomatu jest 7 dni – trzeba wybrać opcję transakcji bez karty i odnaleźć w menu „Promocja Samsung”.

Jak odebrać 500 złotych po zakupie Galaxy S9 i Galaxy S9+?

To jednak jeszcze nie wszystko. Po zakupie Galaxy S9Galaxy S9+ można także dostać 250 złotych więcej przy odsprzedaży swojego starego telefonu w ramach programu „Samsung odkup„. Jeśli kogoś nie będzie satysfakcjonować wycena, może po prostu wysłać byle jaki sprzęt (warunkiem jest, żeby znajdował się on na liście przyjmowanych) – wtedy za niego dostanie ~złotówkę + wspomniane 250 złotych ekstra.

Takim właśnie sposobem można wyciągnąć od Samsunga nawet 750 złotych zwrotu. Fakt, wymaga to trochę zachodu, ale chyba lepsza taka okazja do odzyskania części wydanej kwoty niż żadna, nieprawdaż?

Regulamin Promocji „Premia Samsung Galaxy S9/S9+” (PDF)

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/30/promocja-tablet-huawei-mediapad-t5-lte-za-1-zl-przy-zakupie-mate-20-lub-mate-20-pro/

Źródło: Samsung